DJ Ella atklāti par jaunajām attiecībām: "Esam stabilā pozīcijā"

Sejas.lv
DJ Ella atklāti par jaunajām attiecībām: "Esam stabilā pozīcijā"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
DJ Ella ar mīļoto vīrieti Neidenu un Markus Rivu.
DJ Ella ar mīļoto vīrieti Neidenu un Markus Rivu. Foto: Toms Norde, Toms Svilāns

Septembra vidū pēc vairāku gadu prombūtnes dzimtenē ieradās Elīna Fūrmane jeb DJ Ella. Raidījumā "Slavenības. Bez filtra" viņa atklāj, kādi pavērsieni notikuši personiskajā dzīvē. 

Jau divarpus gadus Ella ir kopā ar savu jauno draugu Neidenu. Viņa pastāstīja, ka abus kopā savedusi mīlestība pret mūziku: "Mēs iepazināmies, pateicoties mūsu latviešu draudzenei. Viņa Neidenam bija stāstījusi par mani – ka esmu no Latvijas un nodarbojos ar dīdžejošanu, un nodeva manu "Instagram"," atklāj Ella.

Viņa arī raksturoja abu attiecības: "Divarpus gadi ir tāds laiks, kad tu jau to cilvēku esi iepazinis, tas bija arī kovida laiks, kad tu daudz laika esi spiests pavadīt kopā. Domāju, ka mēs esam stabilā pozīcijā."

Izskanēja arī jautājums par ģimenes veidošanu. "Katram ir savs ceļš ejams – viens apprecas 21 gadu vecumā un uzreiz plāno bērnu, citam tas notiek vēlāk, bet citam varbūt vispār tas nav lemts. Un tas nav nekas slikts, tas ir, kāds tu cilvēks esi," spriež Fūrmane,

Jau ziņots, ka Elīna un Neidens ir pazīstami jau trīs gadus, bet romantiskas attiecības viņus saista divarpus gadu. Latvijā abi pavadīja vien četras dienas. "Esmu sajūsmā par satikšanos ar draugiem un ģimeni. Satiku brāli, kuru nebiju redzējusi ļoti sen, un tas tiešām bija burvīgi," stāstīja Ella.

Plašāk skaties 1188.lv.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu