Baibai Brokai pēc šķiršanās no vīra piedēvē dienesta romānu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Aktrise Baiba Broka
Aktrise Baiba Broka Foto: Evija Trifanova/LETA

Teātra aprindās mēļo, ka aktrise Baiba Broka satuvinājusies ar jauno kolēģi, komiķi Jāni Skuteli. Ņemot vērā to, ka Broka nu ir brīva sieviete, "Privātā Dzīve" mēģināja noskaidrot, vai baumām par jaunu attiecību veidošanos ir pamats. 

Šajā sezonā Jaunā Rīgas teātra trupai pievienojies jauns aktieris – komiķis Jānis Skutelis, ar kuru Baibai izveidojusies īpaša saikne. Viņi jau lieliski saspēlējušies izrādē "Krizantēmas" un abi paguvuši arī kļūt par laulātu pāri režisores Elzas Gaujas jaunajā spēlfilmā "Mamma vēl smaida".

"Privātā Dzīve" pamanīja, ka abi kopā aktīvi apmeklē pašmāju filmu pirmizrādes un pēc tām slīgst sarunās. 

Sastopot Broku publiskā pasākumā, viņai tika taujāts, vai darbs izrādēs un filmās aktierus satuvina. Viņa atbildēja: "Protams, jo filmēšanas laukumā tu dabū parunāties ar cilvēku vairāk nekā ikdienā – garām skrienot.

Darbs kino un teātrī cilvēkus ļoti, ļoti savieno. Tur mēs, iespējams, atklājamies daudz vairāk nekā dzīvē." Uz jautājumu, vai tā noticis arī ar viņu un Jāni Skuteli, jo runā, ka abiem izveidojušās romantiskas attiecības, Baiba smaidot atbildēja:

"Tādas baumas klejo? Es nekomentēšu šo."

Pandēmijas laikā viņa izšķīrusies no vīra un divu bērnu tēva, JRT skaņu inženiera Gata Buiļa. Vaicāta, kādēļ tā noticis, aktrise bija lakoniska: "Tas bija pandēmijas laiks."

Vairāk lasi izdevuma "Privātā Dzīve" 25. oktobra numurā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu