Šovu "Dejo ar zvaigzni" nākas pamest Madarai Palameikai ar partneri

Sejas.lv
Šovu "Dejo ar zvaigzni" nākas pamest Madarai Palameikai ar partneri
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

30. oktobrī pie skatītājiem nonāca šova "Dejo ar zvaigzni" septītā tiešraide, kura neiztika bez kārtējās izbalsošanas. 

Vienbalsīgu augstāko žūrijas vērtējumu ieguva divi pāri - Jānis Pētersons ar savu deju partneri Olenu, kā arī Maksims Busels un Liza.

Kā ierasts, arī šī vakara izskaņā žūrijas vērtējums apvienojās ar skatītāju balsojumu un noteica, kuri pāri turpina dalību šovā.

Žūrija un skatītāji lēma, ka šovs jāpamet Madarai Palameikai un Leonardam Petkevičam.

Dalībnieki šonedēļ bija pārtapuši dažnedažādos spocīgos tēlos. Rūta un Viktors pārtapa par Čakiju un Tifaniju Valentainu. Aminata un Maks priekšnesumam iedvesmojās no leģendārās filmas par Hariju Poteru. Elīna un Marts aizveda uz kādu baisu cirka izrādi. Jānis un Olena Halovīna nedēļai iedvesmojās spoku stāstos no Latvijas pilīm un skatītājiem atklāja, kā spokojas Rundāles pils dāma. Savukārt Kašers un Paula izspēlēja šausmu ainas ar garu parādīšanos, kā arī deva  padomus, kā atvairīt ļaunos garus, zombijus un citas šausmas.

Mārča un Esteres priekšnesums bija saldais ēdiens spāņu seriāla "Money Heist" faniem. Madara un Leonards pārsteidza ar saspringtu un intriģējošu Drakulas deju.

Vakara izskaņā uz skatuves kāpa Maksims un Liza, kuri savā tango izspēlēja ainiņas no animācijas filmas "Līgava-līķis".

Šovā turpina piedalīties tādi sabiedrībā pazīstami cilvēki kā dziedātāja Aminata, grupas "Citi zēni" solists Jānis Pētersons, ģitārists, komponists un producents Mārcis Auziņš, TV3 laika ziņu moderatore Rūta Dvinska, Leļļu teātra aktrise Elīna Bojarkina, mākslinieks vizionārs Kašers, Rīgas krievu teātra aktieris Maksims Busels.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu