Valērijs Mironovs atgriežas šovā "Dejo ar zvaigzni"

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Valērijs Mironovs
Valērijs Mironovs Foto: publicitātes

Šo svētdien, 20. novembrī, TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” skatītājiem būs iespēja vērot kādreizējā šova žūrijas pārstāvja Valērija Mironova atgriešanos.

Tiesa, šoreiz gan viņš nepievienosies žūrijas locekļiem, bet gan kādam no dalībniekiem uz skatuves! Šonedēļ vien pieci dalībnieki turpinās cīņu par vietu finālā, arī šajā nedēļā gatavojot divus deju priekšnesumus.

Šonedēļ skatītājus gaida ne vien skaisti deju priekšnesumi, bet arī dažas pārvērtības. Piemēram, Rūta Dvinska ar savu deju partneri Viktoru pārtaps par Karību jūras pirātiem savā pasodobles priekšnesumā, bet kā otro deju izvēlējušies ča ča ča. Arī Aminata un Maks sola skaistu pasodobles priekšnesumu, kopā ar viņiem uz skatuves atradīsies vēl vairāki deju pāri. Kā otro deju viņi izvēlējušies lēno valsi.

Elīna Bojarkina un Marts skatītājus ieraus kabarē ar savu kvikstepa dejojumu, bet kā otro deju arī viņi izvēlējušies lēno valsi, kas pirmajā reizē viņu priekšnesumā noslēdzās ar kaislīgu skūpstu. Arī Maksims Busels un Ļiza šajā vakarā dejos pasodobli, muzikālajam pavadījumam izvēloties ikonisko grupas “The Police” dziesmu “Roxanne”, bet kā otro deju izvēlējušies kaislīgo rumbu.

Arī Jānis Pētersons un Olena šajā reizē dejos pasodobli. Viņi uz skatuves izdejos īstu rituālu, kurā piedalīsies deju kolektīvs "Daiļrade" un kādreizējais šova “Dejo ar zvaigzni” vadītājs un žūrijas loceklis Valērijs Mironovs. Kā otro deju viņi šajā nedēļā izvēlējušies Vīnes valsi.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu