Iespējams, es tieku atpazīts biežāk nekā man šķiet

21. gs. slavenības: tiktokeri. Intervija ar @baigais_nezvers
Iespējams, es tieku atpazīts biežāk nekā man šķiet
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Krišs Biedriņš jeb @baigais_nezvers
Krišs Biedriņš jeb @baigais_nezvers Foto: Jānis Škapars/TVNET

Īsi, smieklīgi video, kur kā jauni, tā veci dejo vai dzied līdzi populāru dziesmu melodijām, dalās ar receptēm vai jebkādā citādā veidā izklaidē un sajūsmina tūkstošiem, pat miljoniem cilvēku pasaulē. Sociālā vietne "Tik Tok" iet savu uzvaras gājienu arī Latvijā, tāpēc TVNET jaunā rubrikā aicina uz sarunu pašmāju "Tik Tok" satura veidotājus. Izklaide vai smags darbs? Jautrība vai risks izdegt? Kā arī, vai ar to iespējams nopelnīt? Par to visu "21. gadsimta slavenības: tiktokeri".

Vienpadsmitais viesis raidījumā "21. gadsimta slavenības: tiktokeri" ir Krišs Biedriņš kurš vietnē "Tik Tok" zināms kā @baigais_nezvers.

Kriša sekotāju skaits sasniedzis 102 tūkstošus, un viņa publiskotie video kopumā saņēmuši 4,3 miljonus "patīk".

Krišam patīk filmēt video par nenopietnām tēmām, pasniedzot tās nopietni un otrādi - paņemt nopietnu tēmu un pasniegt to nenopietnā veidā. 

Jaunietis neslēpj, ka sākotnēji idejas "špikojis", taču nu uzskata, ka viņa saturs ir augstvērtīgs un gribētu sagaidīt tādu līmeni arī no citiem satura veidotājiem.

"Man patīk tas, ko es daru un es turpināšu to darīt vēl kādu laiku," saka Krišs, atklājot arī to, ka "Tik Tok" ir platforma, kur var piepelnīties.

Noskaties visas iepriekšējās sērijas šeit!

Savukārt Kriša izaicinājuma video meklē TVNET "TikTok" kontā!

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu