Latviešu reperi Sprīdīša pavadībā ir gatavi “pāršaut velniem kājas”

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Latviešu repa izpildītāji Eliots un KRIVENCHY nupat klausītājiem nodevuši, iespējams, enerģiskāko šīs sezonas dziesmu “Pieci velli”, kurai izveidots tikpat ekscentrisks videoklips. Par dziesmas muzikālo noformējumu parūpējies Ricky Done Did It!, kurš iepriekš ar izpildītājiem sastrādājies Singapūras Satīna pēdējā albumā “STONKS”, taču dziesmas apstrādi veicis FAKTS.

“Sprīdītim tikt galā ar velnu palīdzēja Vēja mātes dāvinātā stabulīte. Šeit ir daudz līdzīga ar mums – lai velni galvā nesāktu “kāpt uz kakla”, tiem jādod kārtīgi izlēkāties.

Foto: Publicitātes foto

Mēs, gluži kā Sprīdītis, savus velnus nodarbinām un ievirzām to enerģiju pozitīvā gultnē, radot mazliet “ragainu un spalvainu” mūziku” – tā dziesmas autori komentē savu mākslinieciskās izteiksmes līdzekļu izvēli.

“Ar šo dziesmu mēs vēlamies pieteikt arī mūsu trio gaidāmo albumu, pie kura darbi ir praktiski pabeigti un atlikusi vien apstrāde.

Ar Ricky bija lieliska sadarbība Singapūras Satīna albumā, un mēs šajā trijotnē vēlējāmies izdot kaut ko, lai klausītāji varētu arī sagaidīt pavasarī gaidāmo grupas albumu. Mēs gan domājam, ka mūsu veikums klausītājus sasniegs ātrāk - provizoriski februārī, kā arī mēs vēlējāmies pateikt īpašu paldies Koskenkorva par atbalstu klipa tapšanā” - komentē KRIVENCHY.

Foto: Publicitātes foto

Pie videoklipa strādāja CSQ Production ar Nauri Krūmiņu priekšgalā, kurš iepriekš veidojis ekranizācijas tādiem Singapūras Satīna hitiem kā “Piededzini mann” un “Pārāk jauna”, kā arī kopā ar KRIVENCHY veidojis Youtube šovu “PĀĻA BAZARS”.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu