FOTO ⟩ Ļaudis bauda eksotiku filmas "Ziemassvētki džungļos" pirmizrādē

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Filmas "Ziemassvētki džungļos" pirmizrāde
Filmas "Ziemassvētki džungļos" pirmizrāde Foto: Jānis Škapars/TVNET

Šovakar, 1. decembrī, īpašā atklāšanas pasākumā ar aktieru un veidotāju komandas piedalīšanos notika eksotiskās piedzīvojumu filmas visai ģimenei "Ziemassvētki džungļos" pirmizrāde. Ieskaties TVNET sagatavotajā foto atskatā no pasākuma!

"Ziemassvētki džungļos" ir pirmā latviešu filma, kas gandrīz pilnībā nofilmēta ārpus Latvijas. Filmas komanda un aktieri gandrīz divus mēnešus pavadīja otrā pasaules malā – Indonēzijā, kopā ar vietējiem aktieriem un filmēšanas palīgiem strādājot pie tās veidošanas.

“Ziemassvētki džungļos” stāsta par desmitgadīgo Paulu, kuras ģimene pārcēlusies uz eksotisku valsti, jo tēvs ir ģeologs un strādā zelta raktuvēs. Paula ilgojas pēc Ziemassvētkiem, taču ko darīt, ja nav ziemas? Izrādās, Paulas jaunais draugs Ahims ir dzirdējis, ka arī džungļu biezoknī sastopams Ziemassvētku šamanis. Plāns ir rokā! Tomēr bērni nenojauš, cik bīstami un aizraujoši piedzīvojumi viņus sagaida ceļā: pazemes alas, džungļu gari, kanibāli, neparasti dzīvnieki un daudz kas cits!

Eksotiskā piedzīvojumu filma visai ģimenei “Ziemassvētki džungļos” uz kino ekrāniem visā Latvijā būs skatāma no 2. decembra, dažādās Latvijas pilsētās plānoti arī īpašie seansi ar aktieru un filmas veidotāju piedalīšanos. Nepacietīgākie filmas skatītāji biļetes var iegadāties jau tagad.

Filmas reklāmas rullītis

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu