"Ziemassvētki džungļos" pirmizrādes nedēļas nogalē bija skatītākā filma Latvijā

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Jaunā latviešu eksotiskā piedzīvojumu filmas visai ģimenei "Ziemassvētki džungļos" pirmizrādes nedēļas nogalē bija skatītākā filma Latvijā – to noskatījušies teju 3500 skatītāju visā Latvijā.

Filmas “Ziemassvētki džungļos” pirmizrāde notika 1. decembrī kinoteātrī “Forum Cinemas” un jau nedēļas nogalē priecēja mazos un lielos skatītājus visos Latvijas kinoteātros, ar īpašajiem seansiem Rīgā un Vidzemē, kuros piedalījās aktieru un filmas veidotāju komanda.

Arī šonedēļ filma skatāma kinoteātros visā Latvijā, un īpašie seansi ar filmas veidotāju piedalīšanos notiks 10. decembrī Kurzemē: Talsos, Ventspilī un Liepājā.

“Ziemassvētki džungļos” ir pirmā latviešu filma, kas gandrīz pilnībā nofilmēta ārpus Latvijas. Filmas komanda un aktieri – Māris Olte, Inga Alsiņa-Lasmane, Rebeka Šuksta un Elizabete Liepa – gandrīz divus mēnešus pavadīja otrā pasaules malā, Indonēzijā, kopā ar vietējiem aktieriem un filmēšanas palīgiem strādājot pie tās veidošanas.

“Ziemassvētki džungļos” stāsta par desmitgadīgo Paulu, kuras ģimene pārcēlusies uz eksotisku valsti, jo tēvs ir ģeologs un strādā zelta raktuvēs. Paula ilgojas pēc Ziemassvētkiem, taču ko darīt, ja nav ziemas? Izrādās, Paulas jaunais draugs Ahims ir dzirdējis, ka arī džungļu biezoknī sastopams Ziemassvētku šamanis. Plāns ir rokā! Tomēr bērni nenojauš, cik bīstami un aizraujoši piedzīvojumi viņus sagaida ceļā: pazemes alas, džungļu gari, kanibāli, neparasti dzīvnieki un daudz kas cits!

Filmas reklāmas rullītis:

Filmas producents un idejas autors ir Roberts Vinovskis, filmas režisors – Jāks Kilmi, scenārija autore – Lote Eglīte, operators – Aigars Sērmukšs, līdzproducents – Dominiks Jarmakovičs. “Ziemassvētki džungļos” tapusi “Studijā Lokomotīve”, sadarbībā ar Igaunijas Stellar Films, Nacionālā kino centra, Igaunijas Nacionālā kino centra finansiālu atbalstu. Izplatītājs ACME Film.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu