Dziesminieka Sīmaņa sieva atklāj liktenīgā rīta notikumus: Haraldiņš nomira man un Martiņai uz rokām

Sejas.lv
Dziesminieka Sīmaņa sieva atklāj liktenīgā rīta notikumus: Haraldiņš nomira man un Martiņai uz rokām
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Haralds Sīmanis
Haralds Sīmanis Foto: Ieva Čīka/LETA

Haralds Sīmanis draugiem, kolēģiem un domubiedriem nesūdzējās par veselības likstām, kas jau labu laiku par sevi atgādinājušas arvien biežāk. To, ka ir problēmas, zināja tikai vistuvākie cilvēki – ģimene. 1. decembra agrā rītā dziesminieks Haralds Sīmanis pamodies līdz ar sievu Gitu, kura posās uz Kuldīgu, uz brāļa bērēm. Abi pat pabrokastoja un rītu pavadīja sadzīviskās sarunās, taču plāni izjuka, jo dažu minūšu laikā viņai uz rokām izdzisa mīļotā cilvēka dzīvība.

Sarunā ar "Kas Jauns" Sīmaņa sieva Gita Sīmane stāsta, ka beidzamajā laikā bija diezgan grūti. Veselības sarežģījumu dēļ pieaudzis arī svars. Vajadzējis doties uz slimnīcu ārstēties, taču dziesminieks nebija pierunājams. Vēl dienu pirms aiziešanas mūžībā sarunā ar sievu vien noteicis: "Viņš tur, augšā, zinot labāk, kā vajag."

Atminoties 1. decembra notikumu gaitu, Gita teic, ka Haralds aizgājis mierīgi un ļoti ātri:

"Man bija jābrauc uz Kuldīgu, uz brāļa bērēm, tāpēc piecēlāmies jau četros no rīta. Paēda vēl piecos brokastiņas, un viss...

Viņam plīsa lielais asinsvads pie sirds... Aortas plīsums. Jau vēlāk ātrās palīdzības mediķi atzina, ka nebūtu vairs izdevies viņu glābt arī tad, ja viņš būtu slimnīcā."

"Aizgāja burtiski piecās minūtēs. Haraldiņš nomira man un Martiņai uz rokām."

Jau vēstījām, ka mūžībā aizgājušā dziesminieka Haralda Sīmaņa izvadīšana notiks 8. decembrī plkst. 12 no Cēsu baznīcas. 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu