KKC pēdās iet arī leģendārais klubs "Piens". Durvis pavisam aizvērsies gada izskaņā

Papildināts
Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Kadagi / Piens / Publicitātes

Trešdien, 7. decembrī,  sociālajā tīklā "Facebook" par darbības pārtraukšanu paziņoja klubs "Piens", kas ar vīnu un austerēm, un dažādiem izklaides pasākumiem priecēja viesus Rīgā jau 14 gadus.

Paziņojumā norādīts, ka decembris ir ""Piena" atvadu mēnesis", savukārt no 1. janvāra bāra darbība tiek pārtraukta.

Bāra vadītājs Ingus Kempaus aģentūrai LETA sacīja, ka bāriem un klubiem esot savs dzīves cikls un "Piens" šo ciklu ir izgājis.

"Nostrādāts ir braši," atzīmēja vadītājs, piebilstot, ka pēdējais pasākums plānots 31. decembrī.

Taujāts, vai bāra slēgšana saistīta ar inflāciju un pieaugošajām izmaksām, Kempaus konkrētu atbildi nesniedza.

Viņa rīcībā neesot arī informācijas par bāra īpašnieku turpmākajiem plāniem.

Bārs "Piens" strādāja 12 gadus.

Klubs par sevi: "Piens ir vieta, kur satiekas tie, kas sirdī mūžam jauni."

"Piens" pateicas visiem saviem ilggadējiem viesiem un aicina klubu apciemot vēl pēdējo reizi.

2020. gadā klubs piedzīvoja pārmaiņas: par naktskluba "Piens" līdzīpašniekiem kļuva Āgenskalna hotdogu ēstuves "Kadagi" dibinātāji – "Dailes" teātra aktieris Dainis Grūbe, Ģirts Dombrovskis un Kārlis Mugins, ziņu aģentūrai LETA toreiz pastāstīja pats Grūbe.

Foto: Ieskaties "Kadagi" un kluba "Piens" precību jestrajā norisē

Abām pusēm esot bijusi vēlme restartēt "Pienu" jaunā formātā: "Piedāvāsim bagātīgāku programmu esošajiem "Piena" apmeklētājiem un jaunajiem klientiem," tālajā 2020. gadā norādīja Grūbe.

Foto: "Very Cool People" un ansis ieskandina "Kadagi" un kluba "Piens" precības

Jau vēstījām, ka šogad 23. oktobrī savu darbību izbeidza vēl viens leģendārs kultūras klubs - Kaņepes Kultūras centra bārs. 

"Paralēli aktīvai kultūras, sociālajai un interešu pārstāvēšanas darbībai, Kaņepes Kultūras centrs jau no pirmsākumiem 2012. gadā veidoja arī bāru, kas ne tikai būtiski atbalstīja kultūras programmas finansēšanu, bet bija izpelnījies arī daudzu rīdzinieku un viesu iemīļotākā bāra statusu. Izsakām vislielāko pateicību mūsu daudzajiem bārmeņiem, kas ir bijuši radoši, uzklausoši un citreiz arī trakojoši. Jūs esat vislabākie! Paldies arī visiem jums - mūsu bāra apmeklētājiem, kā arī ilggadējajiem sadarbības partneriem! Mēs ļoti ilgosimies pēc jums, bet tiksimies jau citos foršajos Rīgas kultūrbāros!" KKC atvadījās savas "Facebook" lapas ierakstā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu