Kardašjanu māsiņa pirmo reizi pasaulei parāda savu dēlu

Sejas.lv
Kardašjanu māsiņa pirmo reizi pasaulei parāda savu dēlu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Slavenās Kardašjanu ģimenes māsiņa Hloja Kardašjana (38) dalījusies ar pirmo foto, kur redzama viņas jaunākā atvase.

Kardašjana vietnē "Instagram" publiskojusi fotogrāfijas no Ziemassvētkiem, kur redzama ar četrgadīgo meitiņu Trū un jaunāko atvasi - dēliņu, kurš šogad nāca pasaulē ar surogātmātes palīdzību. 

"Priecīgus Ziemassvētkus!" teikts pie skaistajām ģimenes fotogrāfijām.

Atgādinām, ka Kardašjanas bērnu tēvs ir basketbolists Tristans Tomsons, kurš vairākkārt bijis neuzticīgs Kardašjanai.

Šogad pasaulē nāca vēl viens Tomsona bērns, kurš tika ieņemts Tomsona 30. dzimšanas dienā - laikā, kad viņš bija attiecībās ar Kardašjanu.

Ari 2018. gadā noplūda foto un video, kuros Tomsons redzams naktsklubā maigojoties ar divām sievietēm. Jāpiebilst, ka tolaik Kardašjana bija trešajā grūtniecības mēnesī.

Gadu vēlāk izskanēja baumas, ka Tomsons kādā ballītē skūpstījies ar Džordinu Vudsu - Kardašjanas pusmāsas Kailijas Dženeres tā laika labāko draudzeni.

Tomsona un Kardašjanas attiecības izjuka 2020. gada vasarā - neilgi pēc tam, kad kāda "Instagram" modele vārdā Sidnija Čeisa publiski apgalvoja, ka viņa pārgulējusi ar sportistu. Čeisa esot pārgulējusi ar Tomsonu janvārī, pēc tam, kad viņš pārliecinājis jauno sievieti, ka ir brīva vīrieša statusā. "Tas notika, un tad es uzzināju, ka viņš nav viens, tāpēc izslēdzu viņu no savas dzīves," apgalvoja Čeisa. Tāpat Čeisa klāstīja, ka Tomsons vairākkārt centies sazināties ar viņu - pēdējā reize bijusi dienu pēc viņa un Kardašjanas meitas trešās dzimšanas dienas 12. aprīlī.

Abi gan atjaunoja attiecības pandēmijas laikā, taču kopš 2021. gada nogales vairs nav kopā.

Runas par Hlojas un Tristana attiecībām uzvirmoja 2016. gada augustā, kad viņi pirmo reizi kā pāris apmeklēja repera "Flo Rida" dzimšanas dienas ballīti Maiami, ASV.

Šajā laikā Tomsona bijusī draudzene Džordana Kreiga bija pirmā bērniņa gaidībās. Basketbolista pirmais bērns - dēls Prinss - pasaulē nāca 2016. gada decembrī, kad sportists teju pusgadu jau mīlinājās ar Kardašjanu.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu