Biedriņa par 10 laulībā pavadītiem gadiem: "Varu uzsist sev un vīram pa plecu!"

Sejas.lv
Biedriņa par 10 laulībā pavadītiem gadiem: "Varu uzsist sev un vīram pa plecu!"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Trīs bērnu mamma, basketbolista Andra Biedriņa sieva Madara Biedriņa, viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas", atminējās šī gada lielāko notikumu - kāzu desmito gadadienu. 

"Jā, šogad nosvinējām desmito kāzu jubileju kopā ar spāru svētkiem," saka Madara.

"Varu uzsist sev un vīram pa plecu. Mums bija lieli svētki. Ļoti sirsnīgi. Daļa no visiem bija arī tie, kas bija kāzās, un daļa cilvēku ir nākuši klāt mūsu dzīvēs," atskatoties uz svētkiem, teic Madara.

Vaicāta, kas ir mainījies šo desmit gadu laikā, viņa saka: "Es esmu noteikti iemācījusies paklusēt, kas nav mana stiprā puse."

Madara uzskata, ka nav vienas laimes formulas veiksmīgām attiecībām, bet, viņasprāt, viens no galvenajiem pamatprincipiem ir cieņa vienam pret otru.

Madara atzīst, ka pāru terapiju neapmeklē, jo, viņasprāt, tas ir teju galējais variants. Tiesa, viņa pati apmeklē psihologu. "Es eju pie psihologa, man svarīgi ir tas, ka es saprotu, kā caur citādām rīcībām un vārdiem var mainīt situācijas, varbūt arī citu cilvēku rīcību." Viņa ir atklāta, sakot, ka terapija palīdz paraudzīties pašai uz sevi no malas, kas nemaz nav vienkārši. 

Atgādinām, ka Biedriņu liktenīgā tikšanās bijusi nejauša - abi iepazinušies kādā ballītē. Madara Andrim apsēdusies klēpī, jo nebija, kur sēdēt. 

Viņa atklājusi arī to, kā mīļotais viņu bildināja: "Bija romantiski, viņš visu bija izplānojis. Andris uzlika manu mīļāko dziesmu un es jau sāku smieties, ka gan jau tūlīt bildinās, un tā arī bija! Nometās uz ceļa, un es teicu, ka labs joks, bet tad tas notika. Es viņam jau iepriekš biju teikusi, ka nekādā gadījumā nevēlos, lai tas notiktu publiski, piemēram, basketbola spēles laikā, kad nebūtu iespējams pateikt nē. Tad, kad notika šis intīmais bildinājums, es sapratu, ka bija nepieciešams saderināties. Nu kura sieviete negrib to mirkli?"

Kā zināms, pārim ir vecāki trim bērniem. 

Vairāk skaties 1188.lv!

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu