Foto ⟩ Ballīte dīvānā garantēta! Ar ko priecēs Jaungada šovs "Nākamā pietura - 2023"?

Sejas.lv
Ballīte dīvānā garantēta! Ar ko priecēs Jaungada šovs "Nākamā pietura - 2023"?
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

31. decembra vakarā būs skatāms šovs “Nākamā pietura – 2023”, kas pulcēs TV3 ētera personības un spožākos mūziķus, bet par vakara noskaņojumu parūpēsies mūziķis Intars Busulis. 

"Sagaidīt 2023. gadu kopā ar Latvijas labākajiem mūziķiem un iemīļotajām TV3 ekrāna zvaigznēm izklausās vilinoši. Populāras dziesmas, dejas un viegls pieskāriens TV3 25. dzimšanas dienai. Varētu būt ideāls vakars, kurā nekas nevarētu noiet greizi, ja vien nebūtu Intara Busuļa, kurš uzņēmies visus nogādāt 2023. gadā, taču aizmirsis informēt, ka bez biļetēm viņš nevienu uz 2023. gadu neved. Kas notiks ar tām zvaigznēm, kurām nav biļešu? Uz šiem jautājumiem atbildes varēs gūt šovā, jo Intars Busulis piedāvās spēli, kurā būs iespēja tikt pie biļetēm, taču biļešu uz 2023. gadu visiem nepietiks…" pasākumu ieskicē tā scenārija autors Artūrs Dīcis.

Šovā piedalīsies Kristīne Garklāva, Mārtiņš Spuris, Māris Grigalis, Agnese Drunka, Arnis Krauze, Edijs Bošs, Anita Altmane, Dāvids, Maija Rozīte-Krištopāne, Ivo Jurkāns, Rūta Dvinska, Kaspars Dvinskis, Artūrs Dīcis, Elīna Bojarkina, Edijs Zalaks, Armands Simsons, Ligita Mieze, Krista Zvirgzdiņa u.c.

Savukārt par muzikālajiem priekšnesumiem parūpēsies grupas “Tautumeitas”, “Bujāns”, “Bermudu Divstūris”, “DaGamba”, “Sudden Lights”, “Credo”, “Līvi”, “Pērkons”, “Dziļi Violets” un mūziķi Igo, Olga Rajecka, Ivo Fomins, Ralfs Eilands, Ozols, Katrīna Dimanta, Dārta Stepanova, kā arī citi mākslinieki.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu