"Netaisos neko filtrēt!" Bokseris Zutis par privātās dzīves izrādīšanu TV

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Kristaps Zutis
Kristaps Zutis Foto: Jānis Škapars/TVNET

Nule tapis zināms, ka realitātes šova "Slavenības. Bez filtra" jaunajai sezonai pievienojas bokseris Kristaps Zutis ar draudzeni, "tiktokeri" Elīnu Pakalni. Nu viņš atklāj, ko skatītāji varēs sagaidīt no viņa dalības šovā un kā tiek galā ar nelabvēļiem.

"Ikdienā es nodarbojos ar slaistīšanos," tā ar sevi iepazīstina Kristaps Zutis, kurš būs jaunās sezonas "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne.

Slava nes līdzi ne tikai labo, taču Zutis ar to jau laikus iemācījies tikt galā. "Dzīvē ar heiteriem ir tāpat kā ar vienradžiem - kaut kur viņi ir, kaut kādā mistiskā pasaulē. It kā internetā mēs viņus redzam, bet dzīvē diemžēl viņus sastapt nav iespējams. Es vispār par heiteriem nedomāju. Es šad un tad redzu viņus savos komentāros, un priekš manis tas ir kā ceļojums mistikā.

Dot heiteriem savu enerģiju ir tikpat bezjēdzīgi kā mī*t vētrā pret vēju."

Kā zināms, savu privāto dzīvi un attiecības TV kameru priekšā turpmāk izrādīs skandalozais bokseris Kristaps Zutis un viņa mīļotā sieviete - tiktokere Elīna Pakalne.

Par gaidāmo sezonu Zutis saka: "Būs aizraujoši un interesanti, un pavisam noteikti skandalozi. Jums būs unikāla iespēja ielūkoties manā dzīvē bez filtra.

Es domāju, ka nevienam nav noslēpums, ka filtrēt bazaru man baigi labi nesanāk. Arī šajā sezonā neko filtrēt netaisos."

Vairāk skaties 1188.lv.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu