Markus Riva sašutis, ka netika uzaicināts uz "Zelta mikrofona" apbalvošanas ceremoniju

Papildināts
Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Mūziķis Markus Riva mikroblogošanas vietē "Twitter"paudis sašutumu, ka nav uzaicināts uz mūzikas gada balvas "Zelta mikrofons" apbalvošanas ceremoniju, kaut gan pagājušajā gadā to vadīja.

"Twitter" viņš sestdienas vakarā rakstīja: "Smieklīgs fakts: pirms gada esi "Zelta Mikrofona" vadītājs, un šogad organizatori pat neuzaicina. Paldies!"

"Zelta mikrofons" pārstāve Aiga Leitholde vērš uzmanību, ka "aicinātie viesi ir nominanti, sadarbības partneri, žūrija, balvu pasniedzēji. Pārējiem interesentiem ir iespēja nopirkt biļetes".

""Zelta Mikrofona" vēsturē ir bijuši dažādi vadītāji un tas nenozīmē, ka viņi būs nākamā gada ceremonijas viesi - tas atkarīgs no konkrētā gada (iespējams, viņi pasniedz uzvarētājam balvu vai ir kāda medija pārstāvji, vai paši nominēti, tad būs viesi ).

Lai pārsteigtu skatītājus, šova producenti nemitīgi ir jaunu vadītāju meklējumos. Vadītāju maiņa vai ielūguma trūkums nav nekas personisks. Tas ir darba process, kura mērķis ir attīstība.

Sanda Dejus ir trešā sieviete gada balvas vēsturē, kas ceremoniju ir vadījusi. Viņas darbs iedvesmo arī citas talantīgas pasākumu vadītājas - improvizatores," uzsver Leitholde.

Kā zināms, šogad ceremoniju vadīja radio balss un pasākumu vadītāja Sanda Dejus un laika ziņu vadītājs, grupas "Franco Franco" dalībnieks Mārtiņš Spuris. Pērn ceremoniju vadīja Riva un Spuris. 

Jau vēstījām, ka šogad ceremonija norisinājās Ķīpsalas izstāžu centrā, ar skatītāju klātbūtni.

Foto: Ļaudis pulcējas "Zelta mikrofona 2023" apbalvošanas ceremonijā

Foto: Mūziķu uzstāšanās "Zelta mikrofonā 2023"

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu