"Laikam satieku nepareizos vīriešus..." Izjukušas Lindas Mūrnieces attiecības

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 21
Linda Mūrniece
Linda Mūrniece Foto: Lindas Mūrnieces privātais arhīvs

Uzņēmēja, bijusī politiķe Linda Mūrniece gadu iesākusi brīvas sievietes statusā - izjukušas viņas un mīļotā vīrieša Edgara Līduma attiecības.

Šo faktu Mūrniece apstiprina izdevumam "Privātā Dzīve". "Man nav nekā daudz, ko komentēt. Varu pateikt vien to, ka vairāk biju noskumusi par to, ka pagājušajā pavasarī pāri koku galotnēm aizlidoja mans mīļais papagailis Joko, nekā skumstu par Edgara prombūtni. Tagad uzskatu, ka tas ir viens no nebūtiskiem gadījumiem manā dzīvē. Laikam satieku nepareizos vīriešus," tā Mūrniece.

šķiršanās iemeslu viņa min to, ka abu uzskati dažādās situācijās krasi atšķīrušies, vienprātības nebijis arī politiskajos jautājumos.

Abus vienoja romantiskas attiecības aptuveni gadu. Pērn, viesojoties STV Pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas", Mūrniece pauda pārliecību, ka beidzot ir satikusi savu "īsto un lielisko" vīrieti: "Man ir pietiekami daudz gadu, lai es saprastu, kādam cilvēkam ir jābūt pēdējam un uz visu mūžu. Es ļoti priecājos, ka šī sajūta man ir. Man ir pārliecība, ka man blakus ir vīrietis, kurš par mani rūpējas, kura klātbūtnē es jūtos droši. Es jūtos tā, ka esmu kopā ar vīrieti, nevis es pildu vīrieša funkciju attiecībās."

Linda un Edgars ir pazīstami jau vairākus gadus, un jau ilgu laiku abu starpā bijuši signāli, ka vajadzētu būt kopā, taču to liegušas dažādas dzīves situācijas, piemēram, nokavēts lidojums un pārceltas vakariņas.

Mūrniecei aiz muguras ir trīs šķirtas laulības.

Vairāk lasi žurnāla "Privātā Dzīve" 28. februāra numurā!

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 21

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu