VIDEO ⟩ "Ar vīramāti bija vienkārši, bet ar Enriko tēti..." Dace Pecolli par ieprecēšanos itāļu ģimenē

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Iluzionisti Dace un Enriko Pecolli piedalās preses konferencē, kurā informē par 3 Starptautisko Iluzionistu festivālu "Abrakadabra".
Iluzionisti Dace un Enriko Pecolli piedalās preses konferencē, kurā informē par 3 Starptautisko Iluzionistu festivālu "Abrakadabra". Foto: Edijs Pālens/LETA

Iluzioniste Dace Pecolli, kura jau teju 30 gadus ir kopā ar itāli Enriko Pecolli, raidījumā "Zilonis studijā" atminas iepazīšanos ar mīļotā vīrieša ģimeni. 

"Man paveicās fakts, ka mans vīrs bija izvēlējies mani, savu sievu, pēc līdzības ar savu māti. Arī viņa - blonda, jautra, atraktīva, ekspansīva, ekspresīva," saka Pecolli.

Viņa atklāj, ka ar vīra māti bijusi vienkārša saziņa, ko nevarētu teikt par Enriko tēti.

"Sākotnēji saziņa un komunikācija bija daudz grūtāka - pirms 27 gadiem ārzemnieki ļoti baidījās, ka bijušās Padomju Savienības sievietes meklē tikai laimi - un patiešām tos vīriešus nemīl, bet grib apprecēt viņu naudu vai grib pārcelties, piemēram, uz Itāliju," saka Dace.

Viņa norāda, ka pagāja pusotrs gads, kura laikā viņa ar savu dzīvi un abu kopīgajiem notikumiem pierādījusi, ka viņa Enriko patiešām mīl un viņai nav "laimes meklētājas" nodomu. 

Vairāk skaties video!

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu