VIDEO ⟩ "Es viena priekšnesuma laikā gandrīz aizgāju..." "Balss maskā" finālistes atklāj šova aizkulises

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Svētdien, 30. aprīlī, noslēdzās šova "Balss maskā" trešā sezona. Nu superfinālisti Laimes lācis un Sniegpārsla, zem kuru maskām slēpās žurnāliste Kristīne Garklāva un dziedātāja Jolanta Strikaite-Lapiņa, raidījumā "900 sekundes" atklāj šova aizkulises.

Lai arī Garklāvas vārds bieži izskanēja kā viena no versijām, kas varētu slēpties zem maskas, viņas kolēģi "900 sekundēs" bijuši skeptiski. "Man pults režisore Iveta sacīja: "Izbeidziet! Viņa noteikti tur nav - es, piemēram, negribētu dzirdēt, kā Kristīne dzied!"" atklāj "900 sekunžu" moderatore un šova "Balss maskā" uzvarētāja Kristīne Garklāva.

Lai saglabātu intrigu līdz pēdējam brīdim, Garklāva šova aizkulisēs pat mainījusi savu gaitu: "Tā kā visi domāja, ka es esmu džeks, tad es centos tā iet!" 

Foto: "Balss maskā" fināls

Viņa neslēpj, ka zem maskas bijis grūti elpot. "Es viena priekšnesuma laikā gandrīz aizgāju oficiāli, jo man uz elpvada uzsēdās lāča spalva... Es stāvēju, karsu, rāvu masku, lai varētu kaut ko ieelpot, jo es nedrīkstu ne spiegt, neko! Un bija apsargs Aleksandrs, kurš manai maskai atvēra muti... Tas bija viens no sirsnīgākajiem brīžiem, kas man palicis atmiņā."

Runājot par mājinieku reakciju, šova otrās vietas ieguvēja Sniegpārsla jeb Jolanta Strikaite-Lapiņa atklāj, ka vīrs zinājis par dalību šovā, bet no bērniem katrā raidījuma bija dzirdamas "pērles".

"Pirmajā raidījumā iznācu es ar Vienradzi, un mana meita fanoja par Vienradzi. Tad es dziedāju "Zombie", un viņa teica: "Tā nu gan tā kā tāds zirgs dzied...""

Arī Kristīnes dēli bijuši šokā, taču lielāko pārsteigumu paudis tieši Kristīnes tētis. 

Vairāk par šova aizkulisēm skaties video!

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu