Skandalozā Jana Bruka ar "vīru" pievienojas šovam "Slavenības. Bez filtra"

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Jana Bruka un Dāvids Krūmiņš
Jana Bruka un Dāvids Krūmiņš Foto: publicitātes

Šova "Mīla kemperī" otrās sezonas uzvarētāji - influencere Jana Bruka (Yana Bruk) un militārists Dāvids Krūmiņš - metušies jaunā avantūrā un pievienojušies šovam "Slavenības. Bez filtra". 

Plašāku atpazīstamību pāris iemantoja šovā “Mīla kemperī”, kurā jau no pirmajām sērijām abu starpā uzvirmoja kaisle un īstas emocijas. Pāris šovā iemīlējās un uzvarēja, iegūstot iespēju savas jūtas patiesi apstiprināt ar laulības zvērestu, dodoties romantiskā ceļojumā uz Lasvegasu. Lai arī sākotnēji Jana par kāzām šaubījās, taču ceremonijas beigās teica maģisko “jā”.

Pēc kāzu sērijas noskatīšanās daudzi prātoja, vai pāris vēl ir kopā un vai kāzas bija pa īstam. Vairs par to lieki nav jādomā, jo jau šajā nedēļā Jana un Dāvids savu kopdzīvi rādīs realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”.

Pāris ieskicē, ka skatītājiem būs iespēja ielūkoties viņu dzīvē un lielākajos notikumos, kā kopīgas dzīvesvietas meklējumi, došanās atsvaidzināt laulības gredzenus, pirmās vakariņas ar vecākiem un vēl citi svarīgi notikumi, iestūrējot vīra un sievas statusā.

Abi jaunieši ir priecīgi un saviļņoti par šādu pavērsienu un atzīst, ka šī būs iespēja skatītājiem patiesi redzēt, kā veidojas viņu dzīve pēc kāzām.

Savā sociālo tīklu ierakstā Dāvids jau ir dalījies ar savām sajūtām: “Tagad jums būs iespēja ielūkoties mūsu rokenrola dzīvesveidā, kurš brīžiem ir grūts, bet ne uz mirkli garlaicīgs!”

Skaties un seko abu mīlnieku kopdzīvei jau no 22. maija no pirmdienas līdz ceturtdienai 19.25, kanālā STV Pirmā!.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu