Mūžībā devies rakstnieks un politiķis Vilis Seleckis

TVNET/LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Foto: Shutterstock

Svētdien 72 gadu vecumā nomiris pedagogs, publicists, rakstnieks, sabiedriskais darbinieks un politiķis, bijušais Latvijas Augstākās Padomes deputāts un Tukuma novada Goda pilsonis Vilis Seleckis.

Seleckis dzimis Bērzgales pagastā 1950.gada 6.oktobrī, studējis Latvijas Valsts Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē, strādājis par Dundagas vidusskolas vēstures skolotāju, bijis Stendes astoņgadīgās skolas direktors un Valdemārpils vidusskolas direktors, bet pēc tam viņa ceļš vedis uz Tukumu, kur no 1983. līdz 1987.gadam bijis Tukuma 2.vidusskolas direktors.

Visu mūžu Seleckis bijis aktīvs sabiedriskais darbinieks - laikraksta "Skolotāju Avīze" un "Tukuma Ziņotājs" redaktors, Latvijas izglītības biedrības vadītājs, biedrības "4.maija Deklarācijas klubs" valdes loceklis, Latvijas Tautas frontes Tukuma nodaļas pirmais vadītājs un Latvijas Augstākās Padomes deputāts, kurš nobalsoja par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu.

Seleckis ir Tukuma novada Goda pilsonis, viņš aktīvi iesaistījās un plašā kontekstā analizēja dažādas sabiedriskās norises Latvijā un citviet pasaulē. Arī pēc Augstākās Padomes darbības beigām viņš aktīvi turpināja darboties politikā.

Seleckis lasītājiem nodevis vairāk nekā desmit grāmatu, viņš bijis aktīvs biedrības "Tukuma Literātu apvienība" biedrs. Viņš iestājās par godīgu politiku, savās publikācijās vēršoties pret korupciju politikā.

Facebook Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu