Reperis vieš skaidrību, kā atšķiras Arstarulsmirus no Gustavo

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Arstarulsmirus
Arstarulsmirus Foto: Zane Bitere/LETA

Reperis, mūzikas producents Arstarulsmirus, viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas", pastāstīja, kādēļ lēma "atmodināt" Gustavo projektu un ar ko Gustavo atšķiras no Arstarulsmirusa.

Doma par Gustavo atgriešanos esot radusies jau 2021. gada pavasarī. Māksliniekam ienākusi prātā doma, ka varētu sarakstīt kompozīciju, kurā piedalās gan Arstarulsmirus, gan Gustavo.

Uz jautājumu, ar ko tad atšķiras abas mākslinieka personības, Gustavo skaidro: "Gustavo vairāk ir rotaļīgs, tur daudz lielāks akcents ir uz vārdu spēli un repu, hiphopu tīrākā formā. Savukārt Arstarulsmirus daiļrade ir iefokusēta uz vēlējuma dziesmām, kur principā tiek apdziedāts tas ideālais es, uz ko tiekties."

Atgādinām, ka mūziķis Arstarulsmirus Arsujumfus Tarus, kurš popularitāti ieguva kā reperis Gustavo, pērn vasarā nāca klajā ar paziņojumu ka Gustavo atgriežas.

Arstarulsmirus Arsujumfus Tarus (dzimis Gustavs Butelis 1978. gada 19. jūnijā Rīgā), iepriekš pazīstams arī kā Gustavo, ir latviešu reperis, mūzikas producents un raidījumu vadītājs.

2012. gadā viņš vārdu mainīja uz Arstarulsmirus Arsujumfus Tarus.

Vairāk skaties 1188.lv!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu