Lapsene publisko singla “Man nav bail” remiksu 'drum and bass' noskaņās

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Lauris Vīksne

Šodien, 9. jūnijā, mūzikas straumēšanas vietnēs nonākusi mūzikas projekta Lapsene un hiphopa mākslinieka Ozola izpildītās kopdziesmas “Man nav bail” remiksa versija, kuru veidojis Latvijas dīdžeju aprindās pazīstamais elektroniskās mūzikas producents Dubra.

Jaunā remiksa versija pamatā veidota deju mūzikas apakšžanra drum and bass estētikā, sapludinot to ar regeja ritmiem. Drum and bass žanra aizsākumi meklējami 1980. gadu beigās, un to galvenokārt raksturo ātrs, lauzts ritms, kuru parasti papildina dziļa un spēcīga basa līnija.

“Patiesībā veidot ko muzikāli kopīgu abi ar Dubru vēlējāmies vēl pirms Lapsenes dibināšanas, taču dažādu apstākļu dēļ tas nenotika. Priecājamies, ka šovasar šis nodoms ir īstenots un rezultāts, manuprāt, izdevies ļoti cienījams,” saka mūzikas projekta Lapsene dibinātājs Artis Dvarionas.

Foto: Publicitātes foto

Šis ir pirmais oficiālais remikss kādai no Lapsenes dziesmām. Remiksa veidotājs Dubra (īstajā vārdā Kaspars Dabra) pazīstams arī kā jaunā pašmāju mūzikas projekta KRATA galvenais muzikālais dzinējspēks un ir viens no šī projekta dibinātājiem. Dubra veidojis veiksmīgus remiksus arī dažādiem ārzemju mūziķiem.

Jau ziņots, ka Lapsenes un Ozola kopdziesmas “Man nav bail” oriģinālversija tika izdota maija sākumā, vienlaikus klajā nākot arī Lapsenes debijas albumam “Sākums”.

Dziesmas “Man nav bail” mūzikas autors ir Artis Dvarionas, teksta autori - Artis Dvarionas un Ģirts Rozentāls.

Foto: Lauris Vīksne

Remiksa vizuālo noformējumu un no oriģinālversijas patapināto teksta video veidojusi māksliniece Madara Dzintara-Pluša.

Lapsene ir mūzikas projekts, kuru 2022. gada pavasarī dibinājis mūziķis un radiodīdžejs Artis Dvarionas, kas iepriekš darbojies grupās “R.A.P.” un “TāTāTā”.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu