Mesa un GACHO Mežaparka lielkoncerta īpašie viesi – leģendārā hiphopa grupa "S’T’A"

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes foto

19. augustā, Mežaparka Lielajā estrādē notiks mūzikas projektu Mesa un GACHO lielkoncerts, kas iezīmēs mūziķa Gata Irbes 25 gadus ilgo darbu uz skatuves. Lielkoncerta īpašie viesi 19. augusta vakarā būs leģendārā hiphopa grupa "S'T'A", kas uzskatāma par vienu no stūrakmeņiem šīs kultūras aizsākumam Latvijas mūzikā.

Par gaidāmo uzstāšanos stāsta grupas "S’T’A" dalībnieks Žaks Bernarts: "Domāju, ka klausītājiem šī būs lieliska un, jāsaka, ļoti reta iespēja redzēt un dzirdēt grupu "S'T'A". Iepriekšējā mūsu uzstāšanās notika 2011. gadā, jo mūzikā, gan solo, gan dažādos projektos, darbojamies katrs atsevišķi. Pagaidām nav skaidrs, vai sekos vēl citas "S'T'A" uzstāšanās, bet šādu iespēju nevar izslēgt. Kā arī drīzumā albums "Manas pilsētas skati" (2001) beidzot nonāks visās mūzikas straumēšanas platformās."

Pirmoreiz par hiphopa apvienību "S'T'A" sabiedrība uzzināja 1999. gadā ar pirmo izdoto singlu "Normāla parādība", un jau pāris gadus vēlāk – 2001. gadā apvienība izdeva savu albumu "Manas pilsētas skati", kas ir viens no pirmajiem hiphopa studijas albumiem Latvijā. Albumā tika iekļautas daudziem labi zināmas dziesmas kā "Labais puika", "Manas pilsētas skati" u.c. Grupā ir divi dalībnieki – Žaks Bernarts un Kurts Fridrihsons (Kurts).

“Šo daudzo gadu garumā, kopš projekts "S’T’A" vairs neeksistē, mūsu mūzikas fani nepagurstoši turpināja uzdot jautājumu: “Kad būs "S’T’A" koncerts?” Tādēļ gribu pateikt paldies Gatim, kurš savā jubilejas lielkoncertā mums ar Žaku ir devis iespēju satikties atkal uz skatuves un dāvāt "S’T’A" uzticīgajiem klausītājiem šo muzikālo piedzīvojumu,” par gaidāmo koncertu saka Kurts.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu