Noklausies! ⟩ Dons izdod dziesmu “Lauzto šķēpu karaļvalsts” un izsludina koncertu stadionā "Daugava"

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Dons uzstājas 2. Latvijas mūzikas Lielajā koncertā Mežaparka estrādē
Dons uzstājas 2. Latvijas mūzikas Lielajā koncertā Mežaparka estrādē Foto: Justs Kravalis, TVNET

Dons atgriežas pie saviem klausītājiem ar spēcīgu un personīgu balādi “Lauzto šķēpu karaļvalsts”, kā arī izziņo koncertu “Laiks”, kas notiks nākamā gada 17. augustā Rīgā, stadionā “Daugava”. Biļetes uz koncertu var iegādāties ekase.lv.

Dziesma tapusi Īrijā un Latvijā, tās autori ir Artūrs Šingirejs, Laiems Gedess (Liam Geddes), Keita Nortropa (Kate Northrop), Mikus Frišfelds un Kate Rudzinska, dziesmu producējuši Laiems Gedess un DJ Rudd.

“Laiks ir lielākā un dievišķākā dāvana, kas mums ir dota. Brīžos, kad jūties sašķaidīts un salīcis zem smaguma, ticība, ka laiks dziedēs un ļaus piecelties, var būt vienīgā, kas dod spēku. Dziesma “Lauzto šķēpu karaļvalsts” tapusi, domājot par šo mūžīgo jautājumu,” stāsta Dons.

Dziesmas “Lauzto šķēpu karaļvalsts” video versiju radījusi film naked komanda, videoklipa režisors ir Toms Harjo, operators Ritvars Bluka, producente Ināra Šumeiko.

“Mums visiem ir vairākas maskas, kuras ikdienā veikli mainām. Šajā interpretācijā Dons nonāk zemapziņā, lai tās konfrontētu,” par mūzikas video stāsta Toms Harjo.

Nākamais gads iezīmēs vairākus nozīmīgus notikumus Dona muzikālajā karjerā – viņš turpina darbu pie gaidāmā albuma, kā arī izziņojis stadiona koncertu, kas notiks 2024.gada 17.augustā. No 12. septembra plkst. 9:00 biļetes pieejamas www.ekase.lv.

“Laiks mani ir atvedis no sapņa par pirmo dziesmu līdz koncertam stadionā, tieši tāpēc šis būs mana nākamgad gaidāmā albuma, kā arī stadiona koncerta nosaukums,” Dons stāsta.

Koncerta sadarbības partneris ir “Laima”, atbalsta TC “Spice”, TVNET Grupa, StarFM un žurnāls “jauns OK”. Oficiālais transporta nodrošinātājs “City Bee”.

Mūziķis Dons ir viens no pieredzējušākajiem un klausītāju iemīļotākajiem mūsdienu māksliniekiem Latvijā. Dons ir izdevis astoņus soloalbumus, un viņa kontā ir daudzas muzikālās godalgas, to starpā "Zelta Mikrofona 2023" balvas kategorijās “Gada dziesma” un “Gada radio hits”. 2021. gadā Dons sāka sadarbību ar mūzikas izdevniecību Universal Music Group.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu