Pelnīt ar sirdslietu

Intervija ar "tiktokeri" @kasparskarlsons
CopyDraugiem X Whatsapp

Īsi, smieklīgi video, kur kā jauni, tā veci dejo vai dzied līdzi populāru dziesmu melodijām, dalās ar receptēm vai jebkādā citādā veidā izklaidē un sajūsmina tūkstošiem, pat miljoniem cilvēku pasaulē. Sociālā vietne "Tik Tok" iet savu uzvaras gājienu arī Latvijā, tāpēc TVNET aicina uz sarunu pašmāju "Tik Tok" satura veidotājus. Izklaide vai smags darbs? Jautrība vai risks izdegt? Vai ar to iespējams nopelnīt? Par to visu "21. gadsimta slavenības: tiktokeri".

Šoreiz raidījumā "21. gadsimta slavenības: tiktokeri" viesojas Kaspars Karlsons, kura profila sekotāju skaits sasniedzis 26,6 tūkstošus, un viņa publiskotie video kopumā saņēmuši 356,6 tūkstošus "patīk".

"Viss sākās fūrē," atminas Kaspars. Kravas mašīnas kabīne bija viņa mājas, kur pārdomāt visu dzīvi un sākt jaunu aizraušanos - repošanu. 

Viņš neslēpj, ka sākotnēji izjutis skeptisku attieksmi no ģimenes locekļiem. "Man šogad 41 gads paliek - liekas, ar ko tu nodarbojies? Neviens nesaka, bet es jūtu..." Ar laiku viņa repošana piesaistījusi plašāku uzmanību - viss sākās ar kāzu sveicienu ierepošanu, beidzot ar produktu reklamēšanu. 

Par to, kā sirdslietu padarīt par iespēju arī nopelnīt, - uzzini intervijā!

Noskaties visas iepriekšējās sērijas šeit!

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu