"Es esmu drausmīga aktrise!"

Intervija ar "tiktokeri" Lotannu
CopyDraugiem X Whatsapp

Īsi, smieklīgi video, kur kā jauni, tā veci dejo vai dzied līdzi populāru dziesmu melodijām, dalās ar receptēm vai jebkādā citādā veidā izklaidē un sajūsmina tūkstošiem, pat miljoniem cilvēku pasaulē. Sociālā vietne "Tik Tok" iet savu uzvaras gājienu arī Latvijā, tāpēc TVNET aicina uz sarunu pašmāju "Tik Tok" satura veidotājus. Izklaide vai smags darbs? Jautrība vai risks izdegt? Vai ar to iespējams nopelnīt? Par to visu "21. gadsimta slavenības: tiktokeri".

Šoreiz raidījumā "21. gadsimta slavenības: tiktokeri" viesojas Lotanna Okorie jeb @llotanna, kuras profila sekotāju skaits sasniedzis 19,2 tūkstošus, un viņas publiskotie video kopumā saņēmuši 949,4 tūkstošus "patīk".

"Man šķiet, ka ļoti daudz jauniešu saņem informāciju no "Tik Tok". Es nekad nebūtu iztīrījusi kaut kādu ledusskapja caurumiņu, kur, izrādās, melna darva krājas!" saka Lotanna.

Viņa uzskata, ka "Tik Tok" ir lieliska vieta, kur ne tikai uzzināt, ko dara viņas draugi un paziņas, bet arī vienkāršā valodā saprast aktuālākos notikumus pasaulē. 

Bet vai ar "Tik Tok" var arī nopelnīt? Jā, bet tas neesot Lotannas mērķis - viņa savu dzīvi saista ar ko citu. Ko tieši - uzzini video!

Noskaties visas iepriekšējās sērijas šeit!

CopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu