Itāļu rokmūzikas leģenda Zucchero uzstāsies koncertzālē "Palladium"

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes foto

Viens no visu laiku izcilākajiem blūzroka pārstāvjiem, leģendārais itāļu dziedātājs Zucchero, kurš turpina valdzināt klausītājus visā pasaulē ar savu dvēselisko mūziku, svinot 40 gadus mūzikā, dodas koncertturnejā “Overdose'DAmore” skaistākajās vietās pasaulē un nākamā gada pavasarī, 15. aprīlī, gaidāms koncerts arī pie mums – koncertzālē "Palladium Rīga".

Zucchero ir bagātinājis mūzikas pasauli ar savu dvēselisko balsi, sirsnīgajiem dziesmu tekstiem un apņemšanos radīt mūziku, kas pārsniedz robežas un valodas. Viņa ieguldījums mūzikas industrijā ir nopelnījis viņam pelnītu vietu starp mūsu laika izcilākajiem māksliniekiem pasaulē un nākamajā gadā viņš dodas jaunā tūrē “Overdose D'Amore”, lai atzīmētu 40 muzikālās karjeras gadus prestižākajās vietās pasaulē, kur pieturpunkts gaidāms arī pie mums koncertzālē "Palladium Rīga".

Zucchero ir viens no izcilākajiem blūzroka pārstāvjiem Itālijā un pasaulē, kurš savas karjeras laikā ir pārdevis vairāk nekā 60 miljonus albumu, tostarp 8 miljonus ieraksta Oro, Incenso & Birra kopiju un izdevis neskaitāmus izcilus albumus, kur nesenākais no tiem ir Discover (2021). Viņš ir uzstājies 5 kontinentos, 69 valstīs un 628 pilsētās, tostarp tādos unikālos galamērķos kā Omāna, Maurīcija, Taizeme, Jaunkaledonija, Armēnija un Jaunzēlande.

Savā ilgajā un izcilajā karjerā Zucchero prasmīgi orientējies blūza, gospeļa, soulmūzikas un roka lauciņos, savos priekšnesumos, iepludinot unikālo itāļu dvēseli un kaislību, nekad neatstājot skatītājus vienaldzīgus. Zucchero mūzika sniedzas tālu pāri Itālijas robežām un ir labi zināma visā pasaulē, pateicoties veiksmīgajām sadarbībām ar tādiem izciliem māksliniekiem kā Stings, Bono, Ēriks Kleptons, Pīters Geibriels, Marks Noflers, "Queen", Lučiāno Pavaroti, Andrea Bočelli, Rejs Čārlzs, Mailzs Deiviss un daudziem citiem. Savas karjeras laikā ieguvis divas “World Music” balvas, sešas “IFPI Europe Platinum” balvas un Grammy balvas nomināciju. Viņš ir viens no retajiem Eiropas blūza māksliniekiem, kurš joprojām gūst lielus starptautiskus panākumus.

Biļetes tirdzniecībā pieejamas no otrdienas, 3. oktobra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk iepriekšpārdošanā jau no pirmdienas, 2. oktobra, plkst. 10:00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu