Slavena pornozvaigzne piemin Latviju populārā podkāstā

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Latvijas parkūrista Pāvela Petkuna sieva amerikāņu pieaugušo filmu zvaigzne Railija Rīda (īstajā vārdā Ešlija Metjūsa) jaunākajā podkāstā piemin vīra dzimteni. 

Rīda, viesojoties podkāstā "JUST TRISH PODCAST", kam vietnē "YouTube" ir 400 tūkstoši abonentu, runāja par saistību ar Latviju.

Podkāsta vadītāja lūdza viņai precizēt, kur atrodas viņas vīra dzimtene Latvija. "Tā atrodas blakus Lietuvai, tai ir robeža ar Krieviju, tā bija daļa no PSRS."

Kad podkāsta vadītāja sacīja, ka viņas vīra vārda saīsinājums - Paša - izklausās "krievisks", Rīda paskaidroja: "[Latvijā] runā latviski, bet tā kā tā bija daļa no PSRS, tur cilvēki runā arī krieviski." Rīda gan nedaudz kļūdās ar neatkarības atjanošanas gadu, proti, viņa min 1992., nevis 1990. gadu. 

"Mana meita ir latviete, man jāmācās šīs valsts vēsture," norādīja Rīda.

Viņa gan neredz, ka ģimene varētu dzīvot Latvijā. "Es nekad tur neesmu bijusi, es neprotu valodu, man būtu grūti aklimatizēties. Es arī nezinu, vai varētu to apvienot ar darbu," sacīja Rīda. 

Rīda, kura dzīvo Floridā, atklāj, ka tikai vienreiz mūžā redzējusi sniegu.

Atgādinām, ka Rīda un Petkuns apprecējās 2021. gada vasarā. Gadu vēlāk pasaulē nāca viņu meita Emma.

Pāvels Petkuns jeb Paša ir dzimis 1992. gadā. Paša ir populārs parkūrists, kas savu karjeru sportā sācis 2009. gadā. Sportistu atbalsta "Red Bull", un viņš ir aktīvs sociālo tīklu lietotājs, piemēram, "Instagram" viņam seko vairāk nekā 1,4 miljoni fanu. Tāpat karstgalvis aktīvi dalās ar savām sporta veiksmēm un piedalās trakos sociālo tīklu izaicinājumos.

Ešlija Matjūsa, profesionāli pazīstama kā Railija Reida, ir amerikāņu pieaugušo filmu aktrise. Pirms stāšanās pieaugušo filmu nozarē 2010. gadā 19 gadu vecumā viņa strādāja par striptīzdejotāju. Kopš tā laika viņa ir ieguvusi daudzas balvas, tostarp 2016. gada AVN balvu kā gada sieviešu izpildītāja.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu