Tiešraides arhīvs ⟩ Radio "NABA" dzimšanas dienas eksperimentālais koncertmaratons

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes/facebook

Latvijas radio 6 - LU Radio "NABA" 1. decembrī ar īpašu programmu tiešajā ēterā svin savu 21. pastāvēšanas gadadienu. Visas dienas garumā radio un video tiešraidēs būs dzīvās mūzikas koncerti, dzejas lasījumi, ētera instruktoru sarunas un intervijas ar īpašiem viesiem, un klausītājiem būs iespēja piedalīties interakcijās. Savukārt dienas noslēgumā klātienē visi aicināti doties uz muzikālās apvienības “Čipsis un Dullais” koncertvakaru “Zelta večuki” un jaunākās plates atvēršanas svētkiem koncertzālē Palladium. Seko līdzi svētku tiešraidei arī TVNET!

Par radiostacijas "NABA" dzimšanas dienas tradīciju ir kļuvuši dzīvās mūzikas koncertmaratoni no radio studijas, kas noris pamīšus ar radio instruktoru īpašiem svētku speciālizlaidumiem.

Svētku koncertprogrammu radio ēterā šogad veido “Māra Dagne”, “Kuusbārdis”, Medniex, “Stacijas”, “Alum Alu” un Juris Simanovičs. 

Skaties un klausies tiešraidē!

1. decembra noslēgumā jaunā viļņa šlāgera duets "Čipsis un Dullais" aicina uz līdz šim lielāko grupas koncertu koncertzālē "Palladium", lai svinētu labāko dziesmu izlases "Zelta večuki" iznākšanu vinila plates formātā. Plate tiek izdota “NABA MUSIC” paspārnē un ierobežotā daudzumā to varēs iegādāties koncerta norises laikā.

Papildus, sagaidot dzimšanas dienu, tiks atklāta Radio NABA organizētā ceļojošā foto izstāde ar nosaukumu "VALODA" - tā tika atklāta 29. novembrī plkst. 18.00 Latvijas Universitātes Zinātņu mājas 2. stāvā Jelgavas ielā 3.

LR6 - LU Radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides, studentijas un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas Latvijas Radio FM viļņos skan kopš 2002. gada 1. decembra. NABA ir radio cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan informācijā. Programmā klausītājiem pieejami vairāk nekā 50 regulāri raidījumi.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu