FOTO Ieskaties LTV Vecgada šova “Sapņu komanda 2024” aizkulisēs

Sejas.lv

31. decembrī plkst. 20.50 LTV1 būs skatāms košs un skanīgs Latvijas Televīzijas (LTV) šovs “Sapņu komanda 2024”, kas trīs stundu laikā mēģinās pārliecināt pat visrūdītāko skeptiķi, ka visi Latvijas iedzīvotāji spēj vienoties lieliem mērķiem un sasniegt tos kā komanda. 

“Latvijas hokeja un basketbola izlases augstie panākumi čempionātos, tāpat arī Dziesmu un deju svētku fenomens, ļaujot plecu pie pleca sajust latvisko kodu, tautisko pacēlumu un kopības spēku, – šādi mirkļi iedvesmo, tāpēc likumsakarīgi radās ideja veidot Vecgada šovu “Sapņu komanda 2024,” par šova ideju vēsta tā režisors Intars Rešetins-Pētersons. “Gribam, lai nākamajā gadā esam ne tikai kā viens veselums, bet arī mūsu pašapziņa ir tāda, kas ļauj, strādājot komandā, izdarīt vēl labāk un kvalitatīvāk. Pie viena tas dotu cerības, ka mēs būtu arī laimīgi.”

Ideju par vienotu komandu veidotāji centās iedzīvināt jau šova izstrādes sākotnē – aicinot iesaistīties arī televīzijas skatītājus un balsot par dziesmām, bez kurām nekādi nevar iztēloties iesoļošanu Jaunajā gadā.

Dziesmas izpildīs grupas “Astro’n’out”, “Mazais Princis”, “Sudden Lights”, “Čipsis un Dullais”, “Bermudu Divstūris”, “Pērkons”, “Singapūras Satīns”, “Lādezers”, “Instrumenti”, “Latgalīšu Reps” “Citi Zēni”, “Labvēlīgais Tips”, “Bujāns”, Maestro Raimonds Pauls, solisti Paula Saija, Intars Busulis, Žoržs Siksna, Aija Andrejeva, Agnese Rakovska, Kristīne Pāže un koris “Maska” diriģenta Jāņa Ozola vadībā.

Ja viss būtu tik viegli, kā vien pateikt – esam sapņu komanda un jau esam kļuvuši par tādu –, tad būtu pārāk viegli, vajag izpēti! Šova vadītāji aktrise Dita Lūriņa, mūziķis Jānis Pētersons un brāļi Oskars, Jānis, Mārtiņš un Juris Kozlovski būs sagatavojuši dažādus vingrinājumus, pat eksperimentus, kuros piedalīsies visdažādāko jomu pārstāvji – basketbolists Dairis Bertāns, Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš, astrologs Andris Račs, psiholoģe Diāna Zande, žurnālists Andrejs Volmārs, aktrise Indra Burkovska, komponists Uldis Marhilēvičs un daudzi citi. Vai šova dalībniekiem un tā skatītājiem izdosies rast atbildi, kā iemantot titulu “Sapņu komanda 2024”?

Vecgada šova radošo komandu veido koncerta režisors Intars Rešetins-Pētersons, scenārija autors Artūrs Dīcis, televīzijas režisores Agita Cāne-Ķīle un Zane Gargažina, scenogrāfi Pāvels Armanis un Kristīne Lasmane, projekta vadītāja Luīze Nagle, mūzikas producents Ingars Viļums, redaktore Sanita Auškāpa, režisora asistente Krista Keisele.

Uz augšu