Šovam "Ģimene burkā" pievienojas jauni dalībnieki (1)

Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes

29. janvārī pie skatītājiem nonāks šova "Ģimene burkā" jaunā sezona. Lūk, kādi pārsteigumi gaidāmi! 

Livču ģimene mācīsies izrunāt strīdus

Livču ģimene paši sevi dēvē par temperamentīgiem un atklātiem cilvēkiem, kuri nebaidās risināt problēmas un pārvarēt konfliktus. Ģimenē aug trīs braši dēli, kuri tiek audzināti pēc visai savdabīgas metodes – vecāki ļauj bērniem pašiem pieņemt lēmumus un būt par tiem atbildīgiem. Piemēram, puikas paši nosaka, kā viņi apģērbsies, patstāvīgi izvērtējot esošo situāciju. Ja esi apģērbies neatbilstoši laikapstākļiem, tā ir tava atbildība.

Livču ģimene
Livču ģimene Foto: publicitātes

Tētis Anatolijs ir pianists, kurš ikdienā ļoti daudz laika pavada ar tādām mūzikas zvaigznēm kā Žoržs Siksna, Kaspars Antess, Dzintars Čīča, bet mamma Loreta ikdienā vada striptīza plastikas deju studiju, kurā strādā ar sievietes emocionālo pasauli, palīdzot pārvarēt iekšējos blokus un bērnības traumas. Šī gada ģimenes lielais notikums būs pārvākšanās, kas no visiem prasīs daudz enerģijas un pacietības. Vai karstasinīgais pāris to izturēs? Un vai visā šajā jezgā izdosies atrast laiku kopā būšanai un iemācīties sarunāties vienam ar otru.

Četru bērnu māmiņa cīnās ar pagātnes rēgiem

Līva ar bērniem
Līva ar bērniem Foto: publicitātes

Ģimenes modelis, kas sastopams arvien biežāk – vientuļā māte ar bērniem un tētis, kurš ir tikai “rēgs” un ģimenes dzīvē neiesaistās. Kaut arī laulība nav šķirta, mamma Līva viena pati audzina četrus mazus rezgaļus, no bērnu bioloģiskā tēva nesaņemot ne materiālu, ne morālu atbalstu. Līvas pacietības mērs ir pilns, tāpēc ar vēlmju burkas uzdevumiem viņa ir gatava atvadīties no pagātnes atblāzmām un sākt jaunu dzīvi. Tāpat viņa vēlas atrast laiku sev, katram bērnam atsevišķi un savai mammai, ar kuru ir atsvešinājusies.

Kā Strautmaņi tiks ārā no sava attiecību zemākā punkta?

Aktīvo ūdens sporta veidu piekritēji no Carnikavas, Strautmaņu ģimene, ar “Ģimenes burkā” palīdzību vēlas piešķirt attiecībām jaunu dzirkstelīti. Mamma Elīna un tētis Vents atzīst, ka abu intīmā tuvība ir vienmuļa, tai nepieciešams uzšķilt dzirksteli. Iespējams, tam par iemeslu ir vecāku loma un fakts, ka abi mazuļi ģimenē ienākuši viens pēc otra.

Strautmaņu ģimene
Strautmaņu ģimene Foto: publicitātes

Strautmaņu bērnu audzināšanas metodes šokējot pat kaimiņus, jo atvasēm ir atļauts gandrīz viss. Tāpat pāris ir gatavs domāt par veselīgāku dzīvesveidu - skrējienā starp mājas dzīvi un ikdienas pienākumiem, tētis Vents ir ne tikai atsācis smēķēt, bet iedzīvojies arī liekajos kilogramos. Vai “vēlmju burka” palīdzēs atmest pīpēšanu, atgūt kādreizējās ķermeņa aprises un uzšķilt padzisušo uguntiņu attiecībās?

Uģis Kuģis gatavs trešajam šāvienam

Kuģu ģimene
Kuģu ģimene Foto: publicitātes

Šova veterāni – vēdiskais filozofs Uģis Kuģis ar sievu Lindu - sešu sezonu garumā ir pārsteiguši skatītājus ne reizi vien. Un to ir gatavi darīt arī turpmāk, paziņojot, ka plāno kļūt par daudzbērnu ģimeni. Tiesa, uz to uzstāj Uģis, kamēr Linda ir krietni piesardzīgāka. Vai Kuģu ģimenē tiešām ienāks meitiņa peciņa? To rādīs laiks! Taču jau šobrīd ir skaidrs, ka arī šajā sezonā Kuģu ģimene ir gatava drosmīgi izkāpt ārpus komforta zonas un ļauties jauniem izaicinājumiem. To vidū būs arī dēlu audzināšana un attiecību stiprināšana, jo laiku romantiskai divvientulībai ģimenē, kurā aug mazi bērni, atrast ir arvien grūtāk.

Dzīvo līdzi ģimeņu ikdienai un attiecību līkločiem pašmāju ģimenes attiecību realitātes šovā “Ģimene burkā” jau no 29. janvāra plkst. 20.25 kanālā 360TV.

Komentāri (1)CopyDraugiem X Whatsapp
Uz augšu