Lelde Ceriņa turpmāk vadīs laika ziņas

Sejas.lv
Foto: Raitis Bērziņš

Influencere un TV personība Lelde Ceriņa no februāra būs redzama TV3 ēterā kā laika ziņu vadītāja. 

Sadarbību ar kanālu TV3 Ceriņa uzsāka jau aizvadītajā gadā, kļūstot par jauno raidījumu “Mēs mīlam ģimeni” un "Ģimenes recepte" vadītāju, kuros kopā ar Latvijā zināmu personību ģimenēm pavadīja jauku, sarunām un gardām brokastīm piepildītu laiku, atklājot dažādus ģimeņu stāstus.

“Esmu ļoti gandarīta pievienoties un papildināt tādu profesionāļu komandu, kāda ir TV3 ziņu dienests. Lai gan būšana kameru priekšplānā ir jau ierasta darba specifika, šis būs patīkams, jauns izaicinājums!” atzīst Lelde Ceriņa.

Līdz šim TV3 skatītājus par laika ziņām informēja Rūta Dvinska, kura devusies bērna kopšanas atvaļinājumā.

“Esam priecīgi sveikt Leldi Ceriņu mūsu komandā, kur viņa turpinās TV3 Ziņu dienesta tradīcijas augstā līmenī. Leldes pieredze un harizma, spēja uzrunāt un saistīt auditoriju ar siltumu un patiesumu līdzīgi kā Rūtai ir tieši tas, ko mūsu skatītāji augstu vērtē un mīl. Mēs esam pārliecināti, ka Leldes pievienošanās ne vien uzturēs mūsu ziņu dienesta kvalitāti, bet arī ienesīs jaunas, svaigas perspektīvas, sniedzot skatītājiem aktuālo informāciju par laika apstākļiem un prognozēm,” pauž TV3 Ziņu un informatīvo raidījumu dienesta vadītājs Andrejs Mēters.

Uz augšu