Noskaidroti Eirovīzijas nacionālās atlases finālisti (3)

Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp

Sestdien, 3. februārī, norisinājās Eirovīzijas nacionālās atlases, konkursa "Supernova" pirmais pusfināls, kurā tika noskaidroti 10 finālisti, kas 10. februārī cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Pusfināla tiešraides laikā vienlīdz svarīgs bija gan skatītāju zvanu un īsziņu balsojums, gan žūrijas vērtējums.

Pēc pirmā pusfināla kļuva zināms, ka finālam kvalificējas: Funkinbiz - "Na Chystu Vodu", Alekss Silvers - "For the Show", "Vēstulēs" - "kur?", "Papīra lidmašīnas" - "Mind Breaker", Avéi ar dziesmu "Mine", Saint Levića - "Tick-Tock", Dons - "Hollow", Ecto ar dziesmu "Outsider", Katrīna Gupalo - "The Cat’s Song", Edvards Strazdiņš ar dziesmu "Rock n' Roll Supernova".

Konkursa “Supernova” uzvarētājs, kuru 10. februārī noteiks žūrijas un skatītāju balsojuma kopvērtējumā, iegūs iespēju maijā pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Zviedrijas pilsētā Malmē. 

Latvijas pārstāvis uzstāsies Eirovīzijas otrā pusfināla otrajā daļā 9. maijā.

Dziesmu un izpildītāju iekļūšanu konkursa “Supernova” pusfinālā noteica LTV izvēlētā žūrija Latvijas mūzikas un šovbiznesa industrijas, televīzijas pārstāvju, kā arī ārvalstu ekspertu sastāvā. Drošības apsvērumu dēļ arī šogad žūrijas pārstāvju vārdi tiks atklāti tikai pēc starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa maijā.

Komentāri (3)CopyDraugiem X Whatsapp
Uz augšu