Aktieru pāris Vāne un Strads saskārušies ar veselības likstām

Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp
Imants Strads un Elīna Vāne
Imants Strads un Elīna Vāne Foto: LETA

Pašmāju aktieru pāris Imants Strads un Elīna Vāne uz kādu brīdi spiesti iepauzēt ar teātri, lai sakārtotu savu veselību, šonedēļ vēsta žurnāls "Privātā Dzīve".

1. februārī gaidāma aktiera Imanta Strada režisētās komēdijas "Caurstaigājamā guļamistaba" pirmizrāde, kurā galveno lomu atveido viņa kolēģe un dzīvesbiedre aktrise Elīna Vāne. Taču veselības problēmu dēļ viņa pirmizrādē nepiedalīsies - aktrisi šajā lomā dublēs Inga Misāne-Grasberga.

"Jā, man bija veselības problēmas un vēl joprojām ir. Šobrīd man ir miera posms," atklāj Vāne.

Plašākus komentārus viņa nesniedz, vien piebilst, ka gaida ārstu slēdzienu un cer, ka jau martā atgriezīsies uz skatuves. 

Savukārt Stradam pagājušajā nedēļā bija plānoti pasākumi, kuri viņam bija jāvada, taču darbi bija jāatceļ. "Vadīju Ineses Vaideres grāmatas "Misija Latvijai. Epizodes" atvēršanu, bet dienu vēlāk noķēru gripu. Atteicu visus pasākumus, kas bija paredzēti pagājušajā nedēļā," stāsta Strads.

Prātojot, kāpēc veselības problēmas viņu skārušas tieši tagad, aktieris teic: "Visu janvāri skrēju - strādāju gan Dailes teātrī, gan bija mēģinājumi topošajai izrādei. Laikam par maz biju atpūties."

Vairāk lasiet izdevuma "Privātā Dzīve" 30. janvāra numurā!

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp
Uz augšu