"Balss maskā" atgriežas ar jauniem tēliem! Iepazīsties!

Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp
Raksta turpinājums
1 / 14
Nākamais
Foto: publicitātes

Jau 25. februārī pie TV3 skatītājiem ar jaunu sezonu un jaunām, košām maskām atgriežas grandiozākais minēšanas šovs “Balss maskā”. Skatītājus šajā sezonā gaida 13 slavenības, kuru identitāte tiek rūpīgi turēta noslēpumā, kā arī 11 pavisam jaunas maskas.

Divas maskas piedzīvos atgriešanos šovā – gada sākumā skatītājiem bija iespēja balsot par kādu aizvadītajās sezonās redzēto masku, kuru viņi vēlētos šovā redzēt vēlreiz. Lielāko skatītāju atbalstu un atgriešanos šovā piedzīvos Fēnikss un Planēta. Detektīviem un skatītājiem būs jāmēģina atšķetināt, kas zem šīm maskām būs paslēpies šosezon.

Izmaiņas gaidāmas arī detektīvu sastāvā. Līdzās Baibai Sipeniecei-Gavarei, Samantai Tīnai un Jānim Krīvēnam jeb Krivenchy šosezon radošajai detektīvu komandai pievienosies Mārtiņš Spuris, kurš savulaik bijis gan šova vadītājs, gan arī aizvadītajā sezonā slēpās zem Šaha karaļa maskas.

"Balss maskā" ceturtās sezonas žūrija
"Balss maskā" ceturtās sezonas žūrija Foto: publicitātes

“Kad biju šova vadītājs, varēju vērot visu notiekošo – detektīvus, maskas – no malas un ar zināmu atslābumu. Kad zem maskas biju pats, izjutu, cik patiesībā grūti ir noslēpt savu identitāti, maskējot ķermeņa kustības un balsi. Cik ārkārtīgi karsti ir zem maskas pēc uzstāšanās! Tagad, kad esmu detektīvs, centīšos šīs zināšanas likt lietā, un ceru, ka izdosies nolasīt, kurš vairāk aizelsies, kurš mazāk, kurš pieredzējis skatuves meistars, kurš profesionālis citā jomā. Skaidrs ir viens – zinot, kā gājis iepriekšējās sezonās, zem maskas var būt jebkurš,” atklāj Mārtiņš Spuris.

Savukārt šova vadītāja lomā arī šosezon redzēsim harismātisko aktieri Gintu Andžānu.

Iepazīsties ar jaunajām maskām un atklāj pirmos pavedienus par tām jau tagad!

Raksta turpinājums
1 / 14
Nākamais
KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp
Uz augšu