Mūziķe Dženifere Sumeraga iepazīstina ar jaunu dziesmu "On My Mind"

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes foto

Dženiferes Sumeragas jaunā pašsacerētā dziesma “On My Mind” ir kā salūts, kas uzlādē katru tās klausītāju, liekot ritmā kustēties līdzi un dungot tās lipīgo piedziedājumu. Dziesma vēsta par ilgām pēc mīļotā cilvēka, kā arī par ticību jaunai laimei.

Dženifere Sumeraga ir džeza un populārās mūzikas pianiste, vokāliste, komponiste, aranžētāja un pedagoģe, kā arī trīspadsmitkārtēja starptautisko konkursu laureāte. Dzimusi 1993. gada 30. jūlijā Rīgā, Latvijā. Mūzikas jomā izpaudusies jau kopš bērnības, absolvējot Pāvila Jurjāna mūzikas skolas klavierspēles klasi un Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļu klavierspēles specialitātē.

2008. gada nogalē Dženifere saņēma stipendiju LTV akcijas “Palīdzēsim talantam!” noslēguma koncertā, kā ietvaros uzstājās Latvijas Nacionālā teātra Baltajā zālē, spēlējot klavieres publikai, kuras vidū bija arī maestro Raimonds Pauls un Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Dženifere kopā ar maestro Raimondu Paulu 2008. gadā, Latvijas Nacionālajā teātrī. 
Dženifere kopā ar maestro Raimondu Paulu 2008. gadā, Latvijas Nacionālajā teātrī. Foto: No personīgā arhīva

2014. gada vasarā mūziķe piedalījās džeza nometnē “sommerkursene.no” Norvēģijā. Taču 2016. gada pavasarī simfoniskā poēma “Mistērija”, ko Dženifere sacerēja 17 gadu vecumā, tika iekļauta pasaules laikmetīgās mūzikas izstādē “Musica con Vista” (tulkojumā no itāļu valodas – Mūzika ar redzējumu), kurā no 63 orķestra darbiem tika izvēlēti tikai 22 darbi, bez vecuma ierobežojuma, apvienojot komponistus no visas pasaules.

Foto: No personīgā arhīva

Dženifere ir saņēmusi Radio SWH jaunās mūzikas raidījuma “Priekšnams” debijas diplomu “2016. gada veterāne” par pašsacerēto dziesmu “Love Is What Love Does”, kura 30 nedēļas bija raidījuma topā, kā arī mūziķe uzstājās Radio SWH raidījuma “Priekšnams” lielkoncertā Latvijas 1. Rokkafejnīcā. Sadarbībā ar RPIVA (Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija)

2016. gada 17. oktobrī tika prezentēts mūzikas videoklips Dženiferes pašsacerētai dziesmai “Vai Tu jūti”. Savukārt 2018. gada 21. jūnijā Dženifere ieguva otro vietu džeza pianistu konkursā “Il pianista sul Tevere” (tulk. no it. val. – Pianists uz Tēveres upes) Romā, Itālijā. Dženifere ir ieguvusi bakalaura un maģistra grādu džeza klavieru specialitātē Frosinones mūzikas konservatorijā “Licinio Refice” Itālijā. Kopš 2020. gada mūziķe uzstājas VEF Kultūras pils rīkotajos pasākumos.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu