Mielavs nikni vēršas pie šova "Balss maskā" veidotājiem (2)

Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp
Ainars Mielavs un "Balss maskā"
Ainars Mielavs un "Balss maskā" Foto: LETA / Publicitātes

​Svētdien, 25. februārī, bija skatāms šova "Balss maskā" jaunās sezonas pirmais raidījums, kur izskanēja latviešu tautasdziesma "Es izjāju prūšu zemi". Vietnē "X" (Twitter) mūziķis Ainars Mielavs pēc redzētā vērsies pie šova veidotājiem ar jautājumiem. 

Mielavs uzrunāja šova veidotājus: "Vai es pareizi saklausīju, ka jūsu raidījumā "Balss maskā" tika izmantota man piederošā fonogramma "Es izjāju prūšu zemi", to izkropļojot ar pārraides dalībnieka dziedāšanu pāri oriģinālajām balsīm?"

Drīz vien uz viņa jautājumu atbildi sniedza Maija Sējāne: "Sveiks, Ainar! Nē, šī fonogramma tika veidota no nulles, arī piebalsis sadziedātas no nulles. Tā tika veidota pēc iespējas tuvu oriģinālajam skanējumam."

Mielavs atbildēja: "Sveiki, Maija! Tādā gadījumā trauksmi atsaucu. Jūsu versija bija tik identiski nokopēta, ka starpspēlēs pat "Shazam" programma to identificēja kā manu, Kaspara Putniņa un Andra Alviķa fonogrammu no ierakstu sērijas "Latviešu tautas mūzikas kolekcija"."

Noklausies!

Jau ziņots, ka iepazīšanās raidījumā skatītājiem bija iespēja iepazīties ar  ar pirmajiem septiņiem šova dalībniekiem – Bebru, Kokteili, Planētu, Mutantu, Princesi, Papagaili un Virtuli.

Šajā nedēļā uz izbalsošanas strīpas stājās Virtulis un Kokteilis. Detektīvi lēma, ka maska jānoņem Virtulim, zem tās slēpās dīdžejs un pasākumu vadītājs Magnuss Eriņš.

Foto: "Balss maskā" pirmais raidījums

Komentāri (2)CopyDraugiem X Whatsapp
Uz augšu