Linita Mediņa pirmo reizi pastāsta par savu jauno kavalieri

Sejas.lv
Foto: Ekrānuzņēmums

Kantri dziedātāja Linita Mediņa, viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas", pirmo reizi pastāsta par savu jauno kavalieri, ar ko nesen tika manīta sabiedrībā.

Vaicāta par savu attiecību statusu, Linita neteic, ka ir aizņemta sieviete, tomēr viņas dzīvē esot ienācis kāds vīrietis: "Teiksim tā, ir pamanīts kāds cilvēks pūlī, ar kuru varētu būt kaut kas kopīgs."

Pēc šķiršanās, proti, šo piecu gadu laikā Linitai nav bijušas nopietnas attiecības. Tas gan neesot bijis tāpēc, lai sevi aizsargātu, drīzāk viņa pa šo laiku izpratusi, kam ir vērts veltīt savu laiku un enerģiju un kam nav. 

"Šobrīd ir tik labi, ka bail pat iedomāties, vai tiešām var būt tik labi," teic Linita. 

Kopā ar šo noslēpumaino kavalieri Linita jūtoties ļoti labi. Viņai nākušas arī jaunas atklāsmes, iepazīstoties ar šo vīrieti, un attiecību pamatā esot draudzība, kas viņai ir svarīga: "Tā miera sajūta. Kad tu saprotu, ka tas cilvēks ir okey, bet, ja viņš neizvēlēsies tevi, tev būs tieši tikpat okey, jo tu priecāsies par viņu, ka viņš izdara savas izvēles. Tas ir kaut kas tāds, ko es piedzīvoju pirmo reizi, tas ir kaut kas tāds, pie kā es nonācu tikai pēc šķiršanās."

Par precībām gan viņa nedomājot, neesot vajadzības steigties. 

Linita neatklāj, kur abi iepazinušies, viņa noteic: "Dzīvē..." 

Jau vēstīts, ka Linita un viņas kavalieris nesen apmeklēja teātra izrādi "Meistars un Margarita" Dailes teātrī. Lai gan Linita atturējās runāt par personīgo dzīvi, kavalieris neatteicās ar sevi iepazīstināt. 

Vairāk skaties 1188.lv.

Uz augšu