Grupa “The Tunes” nāk klajā ar otro singlu no rudenī gaidāmā albuma

TVNET
Foto: Kristaps Turiscevs

Jaunā alternatīvā roka grupa “The Tunes” piedāvā savu otro singlu “Mercy” no rudenī gaidāmā debijas albuma “Range of Discovery”. Katrs jaunais singls ir gabaliņš no kopējā stāsta – saklausāms visiem kopā, interpretējams katram pa savam.

Dziesma “Mercy” (Žēlastība) ir par tiltiem, kas nolemti sadedzināšanai. Par neizdevušos draudzību, kurā despotisms mijas ar vēlmi virzīties tālāk. "Šī dziesma apzīmē skaisto prāta stadiju, kad esi emocionāli distancējies no situācijas un beidzot vari sniegt pilnvērtīgu “atbildi”, pastāvēt par sevi. Šī dziesma ir par pieredzi un briedumu, kas rodas, kad dusmas, mīlestība, neizpratne, traumatiski notikumi, pašcieņa un laiks apvienojas," atzīmē grupa.

Grupas “The Tunes” sastāvā spēlē Varis Vilciņš, Daniels Bērziņš, Matīss Kokins un Rihards Uztics. Viņu mērķis ir rakstīt mūziku par to, ko klausītājs nespēj noformulēt pats, tāpat arī ar mūzikas starpniecību būt klausītāju sabiedrotajiem viņiem izšķirošos dzīves brīžos.

Foto: Kristaps Turiscevs

"Katram no mums jau sen “The Tunes” ir kas vairāk par grupu, kurā kopīgi nodarbojamies ar mūziku. Mēs viens otru atbalstām ikvienā ikdienas notikumā un kopīgi ejam uz priekšu katru nedēļu. Mēs draudzējamies arī ģimeņu līmenī, un mūsu katra individuālie draugi jau kļuvuši par visu draugiem," stāsta grupa.

“The Tunes” varēs dzirdēt koncertā 24. maijā Latvijas Kultūras akadēmijas festivālā “Valpurģi” un 1. jūnijā Labdarības tirgus dienā Imantas tirgū.

Nepalaid garām!

Uz augšu