Vai gaidāms bildinājums? Dumburs atklāj jaunas detaļas par attiecībām ar mīļoto

Sejas.lv
Kaspars Dumburs un Alisa Ontensone
Kaspars Dumburs un Alisa Ontensone Foto: LETA, publicitātes / TVNET kolāža

Dailes teātra aktieris Kaspars Dumburs, viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas", runāja par attiecībām ar mīļoto sievieti Alisu Ontensoni. 

Dumburs, kurš teju divus gadus ir attiecībās ar arhitekti no Sanktpēterburgas, sacīja, ka domā par ģimenes veidošanu. "Jā, man ir plāns. Ja dievs dos!" teic Dumburs.

Tiesa, viņu bažīgu dara politiskā situācija. "Ja visa vide tiek turēta spriedzē, tad kā es šajā vidē varu domāt par to, ka es šeit mēģināšu ievest cilvēku?" prāto aktieris. 

Dumburs atklāj, ka ar mīļoto ir pārrunājuši arī kāzu plānus. Pagaidām bildinājums nav izskanējis, taču raidījumā viņš liek noprast, ka gatavojas šo soli spert. "Es vēl neesmu bildinājis. Tas kaut kur droši vien virmo..." smaidot sacīja aktieris. 

Turpinot šo svarīgo dzīves izvēļu tēmu, viņš sacīja: "Bija baigi forši, ka mēs attiecību sākumā runājām par to, ko viņa gaida no vīrieša, par naudu, darbiem, sadzīvi, visas pamatlietas. Ir baigi forši, ja šo noskaidro pašā sākumā. Arī par seksu - kas ir lietas, ko mēs darām vai nedarām. Kas ir pluss manai šodienai, es sarunājos!" 

Vairāk skaties 1188.lv!

Uz augšu