Gustavo ar Patrishu un Normundu Rutuli sagatavojuši jaunu singlu “Nepārmet man 3000"

TVNET
Foto: Elvijs Parpucis

Straumēšanas un lejupielādes platformās nonākusi producenta un mūziķa Gustavo jaunā dziesma un mūzikas video “Nepārmet man 3000” ar Patrishas un Normunda Rutuļa piedalīšanos. Šādā sadarbībā mākslinieki apvienojās pirmo reizi.

Dziesma tapusi īpaši “3. Lielā koncerta” repertuāram un uz grandiozās koncerta skatuves pirmo reizi dzīvajā atskaņojumā skanēs 1. jūnijā Mežaparkā.

“Jaunais skaņdarbs ir Raimonda Paula 1969. gadā ierakstītās dziesmas “Nepārmet man” svaiga versija ar citādu saturisku ievirzi. Tajā dzirdams vairāku laikmetu sakausējums, kurā tika apvienota pagājušā gadsimta 70. gadiem raksturīgais estrādes skanējums ar bagātīgu un dinamisku mūsdienu hiphopa stilistiku. Dziesmas tekstu papildināju ar jauniem pantiem, kuros no klausītāja skatu punkta izstāstīju stāstu par to, kā savulaik iemīlēju viena no saviem iedvesmas avotiem, repera André 3000 daiļradi.” dalās dziesmas līdzautors un izpildītājs Gustavo.

Jaunā dziesma “3. Lielajā koncertā” Mežaparkā tiks atskaņota ar vērienīgu pavadošo mūziķu sastāvu – Latvijas Radio bigbendu un kamerorķestri "Sinfonietta Rīga", kad, godinot Latvijas populārās mūzikas zelta fondu, uz grandiozas skatuves pulcēsies vairāk kā simts mūziķu.

Kompozīcijas piedziedājumu iedziedāja Patrisha duetā ar Normundu Rutuli. Arī viņu muzicēšanā ir dzirdama divu paaudžu satikšanās, kas ir saklausāma arī solistu atšķirīgajās izpildījuma manierēs.

“Esmu ārkārtīgi gandarīts par šo unikālo un nebijušo sadarbību, kurā bija iespēja strādāt ar Patrishu, Normundu Rutuli un lielu skaitu talantīgu instrumentālistu. Tas bija tiešām iedvesmojoši. Jaunās dziesmas aranžiju veidojām kopā ar taustiņinstrumentālistu Ritvaru Garozu.

Šis noteikti ir viens no komplicētākājiem skaņdarbiem, ko līdz šim esmu producējis.

Kopumā tajā iesaistījās sešpadsmit mūziķi, to starpā arī pūtēji no Latvijas Radio bigbenda, stīgu kvartets no orķestra “Sinfonietta Rīga” sastāva,” turpina mūziķis.

Dziesmas instrumentālo daļu ieskaņoja Ritvars Garoza – taustiņi, Jānis Puķītis – flauta, alta saksofons, baritona saksofons, Māris Jēkabsons – flauta, tenora saksofons, Reinis Puriņš – trompete, Laira Rozenberga – trombons, Kārlis Alfrēds Feldbergs – bastrombons, Mārcis Vasiļevskis – ģitāra, Toms Kursītis – basģitāra, Kristiāna Krūskopa un Madara Gaile – vijoles, Ineta Abakuka – alts, Māra Botmane – čells. Ieraksta skaņu režisors ir ilggadējais Gustavo draugs un kolēģis Sergejs Laletins.

Videoklipa režisors: Elvijs Pārpucis.

Jau par tradīciju kļuvušais “3. Lielais koncerts” norisināsies šā gada 1.jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē, kur uz līdz šim vērienīgākās skatuves kāps Latvijas populārās mūzikas zvaigznes kopā ar klasiskās mūzikas profesionāļiem, kas kopā radīs nebijušu skanējumu un grandiozu sadziedāšanās pasākumu.

“3. Lielā koncerta” galvenais atbalstītājs ir LMT.

Koncerta biļetes var iegādāties tā tīmekļa vietnē kā arī "Biļešu servisa" kasēs un tīmekļa vietnē

Nepalaid garām!

Uz augšu