Detlefs publicē jaunu skaņdarbu "Laika daudz" un gatavojas vasaras koncertiem

TVNET
Mūziķis un dziesmu autors Detlefs.
Mūziķis un dziesmu autors Detlefs. Foto: Publicitātes foto

Savu jaunāko veikumu piedāvā dziedātājs un dziesmu autors Detlefs. Singls “Laika daudz” ir trešais priekšvēstnesis no šogad gaidāmā albuma “Atmiņas par nenotikušiem notikumiem”.

Pagājušā gada nogalē Uldis Dirnēns, pazīstams kā Detlefs, negaidīti atgriezās uz skatuves un bez plašas publicitātes sniedza vienu no pieprasītākajiem koncertiem koncertzālē “Palladium”. Šis koncerts apliecināja Detlefa mūzikas nemainīgo aktualitāti un iedvesmoja mūziķi turpināt radošo darbību.

Jaunā albuma iznākšana paredzēta 2024. gada nogalē un dziesmas, ar dažiem izņēmumiem, ir ņemtas no 2012. gada pierakstiem, kas ir laiks, kad šis albums varēja būt ierakstīts un izdots.

Detlefs jeb Uldis Dirnēns plašu atpazīstamību iemantoja 2000. gadu sākumā. Radiostacijās panākumus guva viņa pirmie singli "Stils nevainīgs", "Četras sienas" un "Blind Actor".

Debijas albums "Tu izliecies par sevi" iznāca 2004. gadā, savukārt 2007. gadā jau ar grupu "Detlef Zoo" iznāca otrais albums "Skapī", bet 2008. gadā Londonā tika ierakstīta tā versija angļu valodā "If It Makes Us Happy". Drīz pēc tam grupa darbību pārtrauca.

2023. gada pavasarī tika izziņots, ka Dirnēna grupa jau ar nosaukumu "Detlef" pēc ilga pārtraukuma atsāk darbību un rudenī ar vērienu aizritēja pirmais atgriešanās koncerts “Palladium”, kas guva milzīgu klausītāju atsaucību.

Šajā vasarā Detlefu varēs satikt:

24. maijā “Melno Cepurīšu Balerija”, Jelgavā

19.jūlijā “Positivus festival”, Rīgā

20. jūlijā “Kuldīgas Grandiozās Naktis”, Kuldīgā

26. jūlijā “Saldus Saule”, Saldus

10. augustā “TASTE” festivāls, Bauskā

17. augustā “Fontaine Rock City”, Pāvilostā.

Nepalaid garām!

Uz augšu