Policija sākusi izmeklēšanu saistībā ar Metjū Perija nāvi

Sejas.lv
Foto: AP/Scanpix

Pērn oktobrī mūžībā devās seriāla "Draugi" zvaigzne Metjū Perijs. Tika noskaidrots, ka nāvi izraisījusi "ketamīna lietošana". Nu Losandželosas policija sākusi izmeklēšanu, lai noskaidrotu vairāk par aktiera Perija nāvi, vēsta BBC.

Seriāla "Draugi" zvaigznes nāve bija negaidīta. Noskaidrojot nāves iemeslus, tika atklāts, ka pērn oktobrī viņš nomira akūtā ketamīna ietekmē.

Otrdien, 21. maijā, medijiem tika izplatīts paziņojums, ka Losandželosas policija, sadarbojoties ar Narkotiku Apkarošanas dienestu un ASV Pasta Inspekcijas dienestiem, lēmusi no jauna izmeklēt 54 gadu vecā aktiera nāvi.

Viens no galvenajiem izmeklēšanas jautājumiem ir – kur aktieris ieguva tik lielu devu ketamīna un kā tas tik lielos apjomos nonācis viņa organismā.

Jau iepriekš ziņots, ka Periju atrada noslīkušu džakuzi. Oficiāli viņa nāve tika atzīta par nelaimes gadījumu. Perijs mira 54 gadu vecumā. ​

Aktieris atklāti runājis par cīņu ar atkarībām, kas sākās 14 gadu vecumā, pirmo reizi pamēģinot alkoholu. Vēlāk viņš kļuva atkarīgs no opioīdiem, kas beidzās teju letāli 2019. gadā.

Jau ziņots, ka aktiera mājā netika atrastas nelegālās narkotikas, bet gan vairāki recepšu medikamenti.

Kā vēstīja TMZ, aktiera mājā atrasti antidepresanti, prettrauksmes zāles un HOPS zāles.

HOPS ir saīsinājums no hroniskas obstruktīvas plaušu slimības - šīs zāles bieži lieto cilvēki, kuriem ir emfizēma vai hronisks bronhīts. Aktieris savas dzīves laikā smēķēja.

Perijs kļuva slavens ar Čendlera Binga lomu 90. gadu populārajā komēdijseriālā "Draugi"" no 1994. līdz 2004. gadam. Seriālā atspoguļo sešu Ņujorkā dzīvojošu jaunu draugu likteņus. Čendlera tēls bija slavens ar savām sarkastiskajām frāzēm un neveiklībām. Par šo lomu viņš 2002. gadā tika nominēts "Emmy" balvai.

Seriāla pēdējo epizodi ASV noskatījās 52,5 miljoni skatītāju, kas to padarīja par 21. gadsimta sākuma skatītāko seriālu.

Uz augšu