17. reizi noskaidros LU Jauno mūziķu konkursa "Hadrons" uzvarētājus

TVNET
Konkursa "Hadrons 2020" uzvarētāji, grupa "Effekts"
Konkursa "Hadrons 2020" uzvarētāji, grupa "Effekts" Foto: Latvijas universitāte

Ceturtdien, 23. maijā, Radio NABA ēterā un video tiešraidē portālā TVNET tiks translēts LU Jauno mūziķu un izpildītāju konkursa “HADRONS 2024” fināls no Latvijas radio 1. studijas.

Finālā sacentīsies sešas jaunās mūzikas grupas un izpildītāji: "Kaligo", "Trīsas", "Mūūnskin", "Ekosistēmas", "Dziļi vienalga" un "Aptiekas bēru ansamblis".

Programma:

17.00 "Trīsas"

17.30 "Kaligo"

18.00 "Mūūnskin"

18.30 "Ekosistēmas"

19.00 "Dziļi vienalga"

19.30 "Aptiekas bēru ansamblis"

20.00 "Māra Dagne" (2023. gada uzvarētāji)

Žūrijas vērtējums, diploma sagatavošana.

20.30 Rezultātu paziņošana, apbalvošana.

Konkursa vakarā no plkst. 17.00 Radio NABA studijā būs dzirdami radio instruktori Aldis Blicsons un Māris Skuja, kuri visa vakara garumā informēs par konkursu, mūzikas grupām, fināla norisēm un aizkadriem.

Šogad konkursā pieteikušies studenti no Latvijas Universitātes Izglītības zinātņu un psiholoģijas fakultātes, Humanitāro zinātņu fakultātes, Sociālo zinātņu fakultātes, Dotorikas fakultātes, Ķīmijas fakultātes, Bioloģijas fakultātes, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes, kā arī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas, Latvijas Kultūras akadēmijas, Latvijas Kultūras koledžas, Latvijas Mākslas akadēmijas, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Ventspils augstskolas, Transporta un sakaru institūta, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma, Rīgas Hanzas vidusskolas un Ogres Valsts ģimnāzijas audzēkņi.

Kopā konkursam pieteicās 24 muzikālie projekti un izpildītāji, pārstāvot 13 dažādas izglītības iestādes.

Jau 19 gadus konkursu rīko Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi. “HADRONS” ir senākais un tradīcijām bagātākais studentu grupu un izpildītāju mūzikas konkurss Latvijā, tas ir kļuvis par daudzu studentu mūzikas grupu pirmo nopietno soli muzikālajā laukā.

Šajā gadā konkursa žūriju veido Madars Štramdiers (“Radio NABA”, festivāls “LABA DABA”), Juris Kaukulis (mūziķis, grupas "Dzelzs vilks", "Nakts arāji", "Jauno Jāņu orķestris"), Uldis Rudaks (mūzikas apskatnieks, “Radio NABA” raidījumu vadītājs), Aleksandrs Tomass Matjussons (mūziķis, producents, Latvijas Nacionālā teātra Muzikālās nodaļas vadītājs), Jānis Žilde (mūziķis, grupa "Satellites LV", žurnālists un mūzikas kritiķis), Sabīne Vandāne (Valmiermuižas kultūras biedrības vadītāja, producente), Dace Volfa (mūzikas apskatniece), Roberts Buivids (Latvijas Radio raidījumu vadītājs), kā arī LU Studentu padomes pārstāvji.

Konkurss notiek jau septiņpadsmito gadu un kopumā tajā piedalījušās vairāk nekā 400 grupas.

Nepalaid garām!

Uz augšu