"Vēlamies brīdināt citus uzņēmējus..." Veikals publiski vēršas pret Adrianu Miglāni; dziedātāja skaidro savu versiju (21)

Sejas.lv

Piektdien, 24. maijā, kāds Saldus apavu veikals sociālajos tīklos paziņoja, ka nenotiks dziedātājas un influenceres Adrianas Miglānes koncerts veikala atklāšanā. Tika norādīts, ka viņa neieradīsies uz plānoto koncertu, neskatoties uz to, ka to paredzējusi vienošanās ar šo dziedātāju. Uz veikala paziņojumu reaģēja gan dziedātāja, gan koncertgājēji.

"Vēlamies brīdināt arī citus uzņēmējus, citus cilvēkus, citus, kas jebkad izvēlēsies šo dāmu uzaicināt pie sevis nodziedāt koncertu vai arī izveidot ar viņu jebkāda veida reklāmas sadarbību: pirms ko tādu izlemjat – noteikti jums noderēs mūsu visnotaļ negatīvā pieredze," teikts veikala ierakstā.

"26. aprīlī mēs, "Stilīgie apavi", izsūtījām influencerei Adrianai Miglānei pēc viņas izvēles vairākus apavus 192 eiro vērtībā, rakstiski vienojoties, ka 3. maijā tiks publicēts reklāmas posts (kā konkurss) Adrianas Miglānes "Instagram" profilā. Tas, protams, netika izpildīts ne norādītajā laikā, ne arī vēlāk, ne pat līdz šim brīdim [piektdienai, 24. maijam].

Tātad apavi saņemti, bet reklāmas nav un ir pagājis jau bez dažām dienām gandrīz vesels mēnesis, kura laikā regulāri Adrianai apjautājāmies, kad beidzot būs konkurss.

Visu laiku atrunas – jā, rīt būs, jā, rīt būs, šodien nevaru. Un tā dienu no dienas, kad apjautājos, rīcība nesekoja, drīzāk bija sajūta, ka mēs lūdzamies kaut ko, kas mums nepienākas. Lai gan taču nosūtījām apavus un bija vienošanās par reklāmas sadarbību."

Uzņēmums turpina: "Paralēli aprīļa beigās mums radās ideja Adrianu uzaicināt uz plānoto mūsu veikala atklāšanu 24. maijā plkst 17.00. Adriana apstiprināja ierašanos un atsūtīja savas fotogrāfijas reklāmas materiālu izgatavošanai. (..) Tālāk seko drausmīgākais. Darbi apdarīti, esam gatavas veikala atvēršanas svētkiem un koncertam. Paņemu rokās telefonu - pēdējais vakars pirms koncerta plkst. 20.00 vakarā un no Adrianas ne ziņu, ne miņu. Nolēmām aizrakstīt, cikos plānojas ierašanās un cikos mums viņu pirms koncerta sagaidīt. Uz ko sekoja vienaldzīga un mulsinoša Adrianas atbilde: es aizmirsu jums uzrakstīt - man ir veselības problēmas..."

"Jā, veselība pirmā vietā, par to nav runas. Bet par attieksmi un neprofesionalitāti gan," tā uzņēmums.

Ieraksts nekavējoties izraisīja iedzīvotāju reakcijas un komentārus, paužot atbalstu gan vienai, gan otrai iesaistītajai pusei.

Pati dziedātāja vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos publicēja arī savu nostāju, sakot, ka viņas sirdsapziņa šajā gadījumā esot tīra un viņu vienkārši mēģinot apvainot.

"Agrāk es būtu metusies mēģināt pierādīt, kā ir un kā nav, bet man nav vairāk spēka tam. Es reāli esmu no tā tiešām izaugusi. Neviens neko nezina, kā ir patiesībā. No savas puses nevienu neesmu apkrāpusi.

Ir lietas, kas man ir jāuzlabo, un es to zinu, man tiešām ir daudzas lietas, ar ko man ir jāstrādā. Viena no tām - neteikt jā, ja es zinu, ka nevarēšu to izdarīt. Tā ir mana kļūda. Šobrīd esmu piedzīvojusi diezgan nopietnas veselības problēmas, jau trīs mēnešu garumā. Man ir absolūti tīra sirds, es ļoti labi zinu, ka sen nebiju plūkāta un tagad man cilvēki sūta ziņas, komentāros raksta briesmīgas lietas."

Uz augšu