Skrastiņa balss atkal būs dzirdama "Simpsonos"

Sejas.lv
Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš
Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš Foto: Zane Bitere/LETA

Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš tomēr turpinās ierunāt iemīļoto multiplikācijas seriālu "Simpsoni", liecina sociālajos tīklos publiskotā informācija.

Par Skrastiņa atgriešanos pie "Simpsonu" ierunāšanas pirmās ziņas parādījās brīdī, kad "TV3 Group" operators Dzintars Rudzītis savā "X" ("Twitter") kontā publicēja video, kurā redzams, kā aktieris ierunā iemīļotos animācijas tēlus.

"Skrastiņš ir atgriezies pie Simpsonu ierunāšanas!" Rudzītis paziņoja pie ieraksta.

Atgādinām, ka Skrastiņš tika nomainīts pērn. TV6 programmu daļa Skrastiņa nomainīšanu tolaik komentēja šādi: "Laikam ejot, mums bija vēlme jaunās "Simpsonu" sezonas ieskandināt jaunā skanējumā, tāpēc no jaunākās sezonas slavenā seriāla balss ir jaunais aktieris Agris Krapivņickis. Viņš ir spēcīgs un talantīgs, lai turpinātu "Simpsonu" ēru un pilnvērtīgi ieskaņotu seriāla jaunās sezonas. Vecās sezonas, protams, saglabāsies ar Skrastiņa balsi."

"Simpsonus" Skrastiņš ierunāja vairāk nekā 20 gadu.

Lēmums pārtraukt sadarbību Skrastiņam bija negaidīts: "Ir skumji, nenoliegšu, jo Simpsonus ieskaņoju no pašas pirmās sezonas, bet tāds nu bija kanāla lēmums, es to pieņemu. Mana dzīve ar to nebeigsies."

Uz augšu