"Tad viņš atbrauc un traucē to sistēmu..." Kerēvica par attāluma attiecībām (2)

Sejas.lv
Dziedātāja Ieva Kerēvica
Dziedātāja Ieva Kerēvica Foto: Evija Trifanova/LETA

Dziedātāja Ieva Kerēvica raidījumā "Kad viņas satiekas" atklāti pastāstīja par attiecībām ar vīru, kurš ikdienā dzīvo citā valstī.

"Mēs esam tā ģimenes struktūra, kas patiesībā ir ļoti sarežģītā situācijā. Godīgi sakot, runājot ar konkrētiem speciālistiem šajos jautājumos, viņi atzīst, ka šī ir problēma valsts mērogā, proti, ka ģimenes ir šķirtas. Nevis divi cilvēki ir šķīrušies, bet ir šķirti, kurus kaut kādu iemeslu dēļ šķir attālums," stāsta Ieva.

Viņa neslēpj, ka vīra ikdienā viņai ļoti pietrūkst, abi mēģina uzturēt attāluma attiecības ar digitālo rīku starpniecību. 

Nav jau gluži tā, ka abi neredzas mēnešiem ilgi, tomēr šāds attiecību modelis radot arī problēmas brīžos, kad abi ir kopā:

"Tad, kad otrs ir prom, es palieku ar bērniem. Man ir sava sistēma, mani noteikumi, veidi, kā es risinu lietas. Tad viņš atbrauc un traucē to sistēmu. Viņš jūtas slikti, tas ir saprotams. Kā to mainīt – tas nav tik vienkārši."

Ieva gan neslēpj – viņa uz Angliju nebūtu gatava pārcelties.

Atgādinām, ka Kerēvica pērn paziņoja, ka slepus apprecējusies. Viņas mīļotais ir vīrietis vārdā Kārlis, kurš strādā restorānu jomā. Abu savienībā pasaulē nākusi meita Herta. 

Kerēvicai no iepriekšējām attiecībām ir arī meita Grieta.

Vairāk skaties 1188.lv.

Uz augšu