Latvijas mūzikas topā atgriežas 1997. gada dziesma

TVNET
Foto: Scanpix/EPA

Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība (LaIPA) sadarbībā ar portālu TVNET piedāvā Latvijā klausītāko singlu topu - prezentējot dziesmas, kas aktuālajā nedēļā ir populāras gan radiostacijās, gan straumēšanas vietnēs internetā. Topu rezultātus veido Radiomonitor un Ranger Computer apkopotie dati. Latvijas mūzikas topā 24. nedēļā joprojām labi veicas Eminemam un Billijai Eilišai, un rotācijās atgriežas populārās mūzikas klasika.

Foto: publicitātes

Straumēšanas topā jau otro nedēļu līderpozīcijas saglabā Eminems ar “Houdini”. Par vienu uz augšu, šonedēļ otrajā vietā Artemas ar hitu “I Like The Way You Kiss Me”. Trešajā vietā Billija Eiliša ar dziesmu “Birds Of A Feather”.

No latviešu singliem lielajā topā devītajā vietā ir “Olas” ar “Nārniju”, bet desmitajā vietā Fiņķis un Patrisha ar “Raķešu zinātni”. Latviešu singlu konkurencē labi veicies arī “Bermudu Divstūrim” ar “Brāl, ar dzīvi nekaulē” sadarbībā ar grupu “Apvedceļš” - kopsummā viņi ir 31. vietā, bet latviešu singlu topā trešie.

Interesanti, ka latviešu singlu topā šajā nedēļā sesto vietu ieņem Ainars Mielavs un Agnese ar dziesmu “Tā”, kas atrodama 1997. gada albumā “Par lietām, kuras tā ar nekad nepāriet”. Dziesmas mūzikas autors ir Imants Kalniņš, vārdu autors - Ainars Mielavs. Dziesmai ir bijušas dažādas veiksmīgas kaverversijas, bet galu galā klausītāji atgriežas pie albuma versijas.

Foto: publicitātes

Latvijas radiostaciju topā 24. nedēļā pirmo vietu ieņem Sabrina Kārpentere ar hitu “Espresso”. Otrajā vietā ir Billija Eiliša ar “Lunch”, savukārt trešais ir Eminems ar “Houdini”. No latviešu singliem visvairāk spēlēta “Instrumentu” dziesma “Tu iekriti manī” ierindojas desmitajā vietā. Duets “Vēstulēs” ar “Šī vasara” ieņem 20. vietu.

No latviešu singliem labi veicies arī “Papīra lidmašīnu” dziesmai “Lido tu” - latviešu topā trešā vieta. Jaunums ir “Dzelzs vilks” ar “Ziņģi par bailēm” - leģendārās “Līvu” dziesmas kaverversiju, kas šajā nedēļā ieņem desmito vietu latviešu singlu topā.

Mūzikas jaunumi

Jaunu singlu “Sāp” izdevis dziedātājs Dons. Tas ir stāsts par iemīlēšanos, par attiecību sākumu un ilūzijām, kas ar laiku zūd, un dziesma piesaka arī augusta sākumā gaidāmā albuma “Laiks” tuvošanos. Hitu vecmeistari “Labvēlīgais tips” izdevuši dziesmu “Šanhajā jau vakars”, kurā apdzied laika zonu atšķirības, paši dziesmu saucot par “pieaugušo cilvēku reivu”. Tikmēr grupa “Triānas parks” sadarbībā ar Normundu Zušu izdevuši dziesmu “Liepu laipas” un piesaka rudenī gaidāmo albumu. Un arī “Carnival Youth” ir jauna dziesma “Līdz pat bezgalībai”. Būs aizraujoši sekot līdzi, kā šīm dziesmām veiksies Latvijas mūzikas topā!

Nepalaid garām!

Uz augšu