Linarte stāstīja, ka šī varētu būt paaudžu atšķirība, jo jaunākas paaudzes tendence ir neļaut sev darīt pāri.
"Jebkurš pieskāriens, jebkura darbība, kas liek man justies neveikli, ir robeža," uzsver Marija.
Elita uzreiz nāca pretim ar pretjautājumu: "Kā cilvēks var zināt, kuras robežas tu uztver negatīvi?"
Konkrēta atbilde uz šo jautājumu netika dota. Marija pieturējās pie sava, sakot, ka robeža ir tā, kas viņai liek justies neveikli, un ka cilvēkam šī robeža ir jāsaprot.
Raidījumā pievienojās arī Intars Rešetins, kurš pastāstīja, ka arī viņam nācies sastapties ar seksuālu uzmākšanos, taču viņš to nav uztvēris kā "pasaules galu". Iedzērusi meitene viņam iekniebusi dibenā. Tomēr aktieris uzsvēra, ka arī komplimentiem jābūt cieņpilniem, īpaši attiecībā pret sievietēm.
"Tas, ko mēs velkam mugurā un kā mēs izskatāmies. Tā arī ir saruna ar sabiedrību," pauda Drāke.
Marija šim viedoklim nevēlējās piekrist. Viņa vairākas reizes teica, ka vēlas pamest šo raidījumu.
Drāke atgādināja, ka nevar visus vīriešus mest vienā maisā, kam piekrīt arī Rešetins. Elita aicināja pievērst uzmanību tam, ka diemžēl ir cilvēki arī ar novirzēm, un arī sievietes, kurām ir uzmanības trūkums, bet tas, ko sabiedrība varētu darīt, ir mācīt saviem bērniem šīs robežas.
Tomēr "karstās" diskusijas beigās visi piekrita, ka šāds likums ir vajadzīgs, lai uzlabotu sabiedrību un cilvēki varētu justies droši, nevis apdraudēti.
Pieejamie dati un pētījumi norāda uz problēmas mērogu Eiropas Savienībā: vairāk nekā puse sieviešu, 55%, ir piedzīvojušas seksuālu uzmākšanos, bet vairāk nekā 20% jaunu sieviešu vecumā no 12 līdz 29 gadiem vismaz vienu reizi ir piedzīvojušas uzmākšanos.