Mainīta norises vieta ceremonijai ar garīgā skolotāja Šri Šri Ravi Šankara dalību

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4
Foto: Reuters/ScanPix

Mainīta norises vieta 1.jūlijā paredzētajai ceremonijai ar garīgā skolotāja un miera vēstneša Šri Šri Ravi Šankara dalību.

1. jūlijā Šri Šri Ravi Šankars aicina ikvienu piedalīties senā vēdiskā laikmenta uguns ceremonijā - Homa. Tā notiks Ķīpsalas izstāžu hallē plkst.11.

Jau vēstīts, ka no 30. jūnija līdz 1. jūlijam Šri Šri Ravi Šankars pirmo reizi viesosies Latvijā, piedaloties Dziesmu un Deju svētku gājienā, kā arī aicinot interesentus uz publisku lekciju un jau minēto ceremoniju.

Publiskā lekcija «Meditācija - ceļš pie sevis» notiks 30. jūnijā Lielajā ģildē. Plānots, ka pasākumā ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies mūziķi Marija Naumova, Raimonds Tiguls, Reinis Jaunais, Ieva Lapšāne, Līga Robežniece, Paulīna Druka un citi mākslinieki.

1956. gadā dzimušais Šri Šri Ravi Šankars nes miera vēsti pasaulē un turpina kādreizējā Indijas līdera Mahatmas Gandija savulaik iedibināto miera un nevardarbīgās pretošanās politikas tradīciju.

Šri Šri Ravi Šankars ir viesojies daudzās valstīs, piedalījies miera sarunās konflikta zonās, vadījis meditācijas ANO un Pasaules ekonomikas foruma dalībniekiem Davosā. Savukārt viņa iedvesmoti un speciāli sagatavoti brīvprātīgie sniedz palīdzību konfliktos un dabas katastrofās cietušajiem, atzīmēja Valdmane.

Šri Šri Ravi Šankara misija - apvienot pasauli vienotā globālā ģimenē, kas būtu brīva no vardarbības, ir iedvesmojusi un turpina iedvesmot miljoniem cilvēku pievērsties domāšanai, dzīvesveidam un darbiem, kas nodrošinātu ilgstošu mieru pasaulē, pauda vizītes rīkotāji.

Šri Šri Ravi Šankars ir dibinājis Pasaules biznesa ētikas forumu, kas regulāri pulcē dalībniekus konferencēs Eiropas Parlamentā un citur pasaulē. Tāpat viņš ir fonda «Art of Living» dibinātājs - tā ir viena no lielākajām neatkarīgajām humānās palīdzības nevalstiskajām organizācijām pasaulē. Viņš arī dibinājis Starptautisko humānisma vērtību asociāciju.

Visām trim minētajām organizācijām ir īpašs konsultatīvais statuss ANO Ekonomisko un sociālo lietu padomē.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu